Meist

Ettevõtte ajalugu.

C-Star Industrial Limited asutati 2000. aastal Shenzhenis. Oleme viimase kümnendi jooksul spetsialiseerunud kvaliteetsete mängutarvikute kavandamisele, uurimisele ja tootmisele ning kasvanud üles koos oma tarnijate, klientide, esindajate ja kasutajatega, kes keskenduvad tehnoloogiainnovatsioonile ja tootmisele, mis on mängude tööstuses sügavat mõju avaldanud.

16-aastane kodumaise ja globaalse kaubanduse kogemus tugevdas meie enesekindlust laiendada turgu innovaatilisemate toodetega. Seetõttu asus C-Star 2015. aastal kauplemistööstuse kiire arenguga sammu pidamiseks uurima ja tootma nutika tasakaalu tõukeratast kaubamärgi ALUCARD all, mis osutus sellest ajast peale väga kuumalt müüvaks sporditooteks!

Toote tutvustus

Suure projekteerimis- ja tootmisvõimsuse, moderniseeritud tootmisliinide, survevaluseadmete ja muude edasijõudnutega seotud seadmetega suudab C-STAR vastu võtta ja toota OEM- ja ODM-i tellimusi mitmesuguste mängude lisaseadmete, isetasakaalustavate tõukerataste jms jaoks. Keskmiselt arendame iga kuu üle 2 uue toote, et rahuldada värskendusturgu ja kasutajate vajadusi. Peamised tooted, millega me praegu tegeleme, hõlmavad: nutitelefonide ja mängude lisaseadmeid, samuti tasakaaluskootrit ja 3D VR-peakomplekti, need tooted hõlmavad peaaegu kodumasinate mängujaama, PSP-d, nutitelefoni, televiisorit, personaalarvutit, 3D VR-i jne., Mis pakuvad parem tootekogemus kasutajatele! Meie tooted järgivad selle tööstuse suundumusi ja on ajakohastatud, et rahuldada turu ja tarbijate vajadusi. Hea kvaliteet ja maine on toonud C-STARile palju kliente USA-st, Kagu-Aasiast, Lähis-Idast, Euroopast jne, luues rahvusvahelise ühenduse!

Ettevõtluskultuur

Mitmeelemendilise ettevõtte rajamise arendusprotsessis oli C-Star pööranud suurt tähelepanu töötajate igakülgse kvaliteedi viljelemisele, õppekorralduse loomisele ja konkurentsikultuuri loomisele, millega edendati moderniseeritud ettevõtete juhtimist tundvat juhtimismeeskonda, vahepeal suudame luua C-STARi toodete jaoks kvaliteetse tööstusmeeskonna! Suurepärane ettevõtluskultuur loob tugeva ühtekuuluvuse! C-STAR pakub töötajatele imelist platvormi, et näidata oma annet ja eneseväärikust. See on arenenud ettevõtluskultuur, mis annab C-STARile õiguse edasi ja edasi areneda!


Kõigi C-STAR-i töötajate ja tema partnerite ühised jõupingutused annavad nii suure saavutuse saavutamisele asendamatu panuse! C-STARi inimeste seas on suurepäraselt esitatud idamaade kultuuri terviklikkust ja suuremeelsust. Viimase 16 aasta jooksul võttis C-STAR C-STARi kultuuri alati läbimurdena, et luua harmooniline ettevõte ja viia meie töötajad isikliku ideaali ja ettevõtte ühendamiseni, millisel viisil realiseeritakse omaväärtus, saavutades samas ettevõtte strateegilise eesmärgi!Sertifikaadid:

Aastal 2011 läbis ISO9001: 2008

2012. aastal sai GSV (USA)

2013. aastal sai alibaba kuldettevõtte kvalifikatsiooni

Tähtsust omistati toodete uurimisele ja kvaliteedile ning meil on üle 100 erineva patendi. Saadaval on ka sellised sertifikaadid nagu CE, RoHS, FCC ja UL2272.