Tasakaalu rula

Tasakaalu rula

Alucard 6,5 tolline ühe ratta hulkuma Hoverboard Electric tasakaalu ScooterModel nr.: CS-501SColor: Blue1.DescriptionWith korda arendamine ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et kõik me nüüd ja

Toote üksikasjad

Alucard 6,5 tolline ühe ratta hulkuma Hoverboard elektriline tasakaalu Roller

Mudel nr.: CS-501S

Värv: sinine


1. kirjeldus

Korda arenguga ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et me kõik nüüd ja konkreetselt, elektri mootoriga sõidukid pole luksuskaupadele rohkem, meil on üha rohkem valikuid valida, kuigi üks ratas electric tasakaalu roller, mis on populaarne keskkonnaalane tulemus tänapäeva inimesed meelelahutuslikus ja sõita, on vaid üks neist!

ALUCARD ühe ratta tasakaalu Roller kasutab parim tooraine nagu emaplaati, Güro, mootorid, Samsung aku ja smart ohutuse kaitstud tehnoloogia tagab selle ohutuse ja tasuta inimeste mured ootamatu põletamine või plahvatuse. Kõikide sertifikaatide nagu CE, RoHS, FCC, UL ja ennekõike patent on olemas eksportivate.

Mudeli Number: CS-501S

Toote nimetus: Alucard 6,5 tolline ühe ratta hulkuma Hoverboard elektriline tasakaalu Roller

Ronimine nurk: 15-20 kraadi

Odomeetri näit: 15-20km

laadija sisendpinge: AC110-220V / 50-60Hz

aku märgutuli: LED valgus võimsus on üle 85% nelja tuled

Kõik helge, vähenesid järk-järgult kustus elektriga

Kodumaise patareid laetav liitiumaku 36V--4.4AH

Laadimise kestus: 1tund

Ühe velje mootor: 5.0 tolline

Võimsus 300 w

täispuhutav kummist rehvid

Pedaali Nullvektorit: 9CM

rehvi diameeter: 14 * 12CM

Kontrolli põhimõte: pendli süsteemi

Värv: sinine, punane, must ja kuld

pakkimine: 1tk / värvi box/72.5CM*28.5CM*22CM/8kg/9.8kg

auto keha Köide: 55,5 * 22 * 15 CM

2. toote pildid


5. lühitutvustus C-Star

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suur võime projekteerimine ja tootmine, moderniseeritud tootmisliinid, survevaluseadmed masin ja muud täpsemad vastav varustus, C-täht on vastvõetav ja OEM ja ODM tellimuste erinevate kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, elektripliit rula jms valmistamiseks. Meie tooted on järgmine suundumus selle tööstuse ja all ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteet ja maine toonud C-STAR paljud kliendid USAST, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, muutes aset rahvusvaheline ühendus! Projekteerida ja valmistada tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, millest sai kohe väga kuum-müüvad spordi toode, kui see on käivitatud loodud C-STAR!

Paari:Neljarattalist elektroonilise puldiga Longboard (CS-405) Järgmise:Viinud elektripliit rula

Küsitlus