Viinud elektripliit rula

Viinud elektripliit rula

Alucard 6,5 tolline ühe ratta hulkuma Hoverboard Electric tasakaalu mudel nr.: CS-501LColor: white1. DescriptionWith korda arendamine ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et kõik meist nüüd ja spetsi

Toote üksikasjad

Alucard 6,5 tolline ühe ratta hulkuma Hoverboard Electric tasakaalu

Mudel nr.: CS - 501L

Värv: valge

1. kirjeldus

Korda arenguga ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et me kõik nüüd ja konkreetselt, elektri mootoriga sõidukid pole luksuskaupadele rohkem, meil on üha rohkem valikuid valida, kuigi üks ratas electric tasakaalu roller, mis on populaarne keskkonnaalane tulemus tänapäeva inimesed meelelahutuslikus ja sõita, on vaid üks neist!

ALUCARD ühe ratta tasakaalu Roller kasutab parim tooraine nagu emaplaati, Güro, mootorid, Samsung aku ja smart ohutuse kaitstud tehnoloogia tagab selle ohutuse ja tasuta inimeste mured ootamatu põletamine või plahvatuse. Kõikide sertifikaatide nagu CE, RoHS, FCC, UL ja ennekõike patent on olemas eksportivate.

Mudel numberCS - 501L

Skuuter koos LED

Max load120kg

Max speed12km/h

Vastupidavus mileage16km

Max ronida capability≤ 30°

MaterialABS + PC

Battery36V 4.4AH liitiumaku

Tasu voltageINPUT: AC 110-220V 50-60Hz

VÄLJUND: 42V/2A

Tasu time1-2 tundi

Mootori power500W

Töö temperatuur-10℃ ~ 40℃

Puhas weight10.5kg

Rehvi size6.5 tolli

Toote size834 * 230 * 211mm

Platvormi height6cm

ColorBlack/valge

2. toote pildid

5. lühitutvustus C-Star

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suur võime projekteerimine ja tootmine, moderniseeritud tootmisliinid, survevaluseadmed masin ja muud täpsemad vastav varustus, C-täht on vastvõetav ja OEM ja ODM tellimuste erinevate kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, elektripliit rula jms valmistamiseks. Meie tooted on järgmine suundumus selle tööstuse ja all ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteet ja maine toonud C-STAR paljud kliendid USAST, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, muutes aset rahvusvaheline ühendus! Projekteerida ja valmistada tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, millest sai kohe väga kuum-müüvad spordi toode, kui see on käivitatud loodud C-STAR!


Paari:Tasakaalu rula Järgmise:Ei

Küsitlus