Kas elektrijalgrataste intelligentsimine on tõesti vajalik?

- Aug 04, 2020-

Alucard CS-P02 Electric Bike.jpg


Alucard CS-P02/P12 Elektriline Bike


Elektriliste jalgrataste puhul on see avalikkuse silmis suurem kui lühimaareisi ks mõeldud transpordivahend. See on tööstus, mida on lihtne öelda ja mida saab juhtida väga keeruliseks. Hiinas on üle 200 miljoni kasutaja. Elektrijalgrataste intelligentsus See on ka üldine trend. Mis puutub luuresse, siis väliskaubandusfirmadele räägib see kindlasti Alucardist. Kuna loomine Alucard brändi, mulje südamed meie kliendid on väga unikaalne, personaliseeritud disain ja intelligentne ühendus, koos lihtsa välimusega, kui esimene eramudel elektriline bikeP01 – (0,5 km kaugusel sihtkohassee oli hästi vastu võetud klientidele. Kas luure on tõesti vajalik?


2


Alucard Elektriline Bike


Intelligentsus on põhiline trend, mis vastab trend korda. 5G siseneb inimeste elu ja võimaldab edasist arengut omavahel seotud asju. Alates kogu maja ühendatud kõigile, ja siis reisida, me ka mõelda parem ja parem. Mugavad elustiili muutused on samad elektriliste jalgrataste puhul. Oled sa kunagi mõelnud, et saad ilma võtmeta elektrisõidukiga sõita? Kas olete kunagi kogenud, et saate kogu teabe sõiduki ilma auto on ümber? Kui laadimine ja kui kaugele saate sõita, näete lühidalt mobiilirakenduse kaudu.


1


Alucard Elektriline Bike


Oletatavasti selline elektrijalgrataste leidmine on see, mida me vajame, ja see on ka üldine trend, nii et see on ikka väga vajalik intelligentne arenenud maantee elektrijalgrataste!

Paari:Ei Järgmise:Kolmel juhul elektrilised bike piduri tuleks asendada