Kaks levinud viga elektrisõiduki kontroller

- Oct 15, 2018-

Mõnikord, electric sõiduki kasutaja sõites ta leiab et sõidukil on seletamatu häire või probleem, kiirus on aeglane, või ebatavaline heli tekib ja seda ei saa käivitada tavaliselt pärast. Mis on viga? Kuidas seda lahendada?


Travel režiimi avalikkuse soositud, nagu üha rohkem sõpru valida elektriautode välja minna. Kuid mõnikord, kui elektrisõiduk seletamatu häire või probleem, see ei tea kuidas seda lahendada, eriti olulised osad kontrollerid ja mootorid. Nii, let's täna vastata.


Electric vehicle failure.jpg


On müra sõitmine elektriautod.


Palju sõpru, kes on ostetud elektriautod ümber leiad iga päev liigub selliseid probleeme. Näiteks mõnikord kui elektriauto sõidab, on ebanormaalne heli, või müra on liiga suur, kuid ma ei tea miks.


Tõepoolest, mitu korda elektriautod on kohustatud rattasõidul suurem teeoludega, kuid teeolud on sageli keeruline. Eelkõige põhjustab enamik Ratsutamine jalgrattaid city, sagedased tõusud ja mõõnad, kiirendus ja aeglustus ja löökaugu, sõbrad elektrisõiduki kontroller rikkeid.


Kui eespool halbade teeoludega, elektriauto sageli muutuvaid toimingu, mis põhjustab vibratsiooni tehtavate elektriauto nagu vastutava töötleja. Vastutava töötleja sageli vibreerib ja värinad. Pärast pikka aega, kahju tekkimist ja sisemine circuit on katki, tagajärjel ei suuda väljastama signaale, põhjustades teatud funktsioone ebaõnnestuda elektriauto.


Seetõttu on kõige tavalisem ja lihtne lahendus on kõige parem hoida elektrisõiduki kontroller, kasutades elektrisõidukit. Kui peate asendama töötleja pärast asendamist, tuleks seda vältida halbade teeoludega tekitatud kahju parandada.


Electric vehicle maintenance.jpg


Elektriauto on elekter, kuid ei lähe.


Muul ajal, millal electric sõiduki kasutaja sõber sõidab, leiab ta, et auto laadimise kiirus on aeglane ja ei saa käivitada tavaliselt pärast. Ainult siis, kui mootor pöörleb saab ta sõita normaalselt. Mis on viga?


Tegelikult kasutaja leidis, et elektriauto aku on elekter, kuid rakendamist ei saa rakendada ja rakendamise annab "müra. Võibolla see on, sest mootor liin on halvasti ühendatud või rea shorted.


Kui elektriauto ei taandu või ebatavaline heli tekib rakendamisel, mootori korpus on avatud ja esimese etapi mootor pole ühendatud. Kui Ostukorv on enam töömahukas, vastutava töötleja on katki ja kontroller vaja asendada ajal.


Kui vastutav töötleja on ok, on väga tõenäoline, et on probleem mootoriga. Sel ajal on vaja kontrollida, kas mootori circuit on läbipõlenud ja on vaja vaadata ja parandada või asendada mootor ajas.


Seetõttu on üldine, kui elektriauto on powered, kuid ei lähe enamik vead sees vastutav töötleja. See ei sunni ostukorv mootori kahjustamise vältimiseks. Peate järgima eespool nimetatud ravivõte.

Paari:Külma ilmaga pliisisaldusega aku on nõrk, seekord peate soojaks hoidma Järgmise:Elektriline jalgratas kaugeltki ei jooks. Põhjuseks on siin.