20 Aastaid, mil pole enam maastikku: Segway Electric Balance auto teatas tootmise peatamisest

- Jul 03, 2020-

Segway.jpg


Segway, ülemaailmse elektrilise tasakaaluauto algataja, kardan, et ta ei osanud oodata, et see sellesse valdkonda langeb.


Pärast 20 aastast tõusu ja mõõna on Segway elektriline tasakaaluauto ametlikult lõpetatud. Segwayl, mille kontseptsioon hype sai alguse 2000, pole olnud sujuvat teed turule toomiseks. Enamik umbes 140 000 müügist müüdi turismile, kaubanduskeskustele ja lennujaamadele, mida kasutasid peamiselt turvatöötajad. Seejärel müüs Kamen ettevõtte 2009 ja ühendati Ninebotiga 2015.


Hooldus- ja müügijärgsete küsimustega tegelemiseks jääb Segwaysse siiski mõned ajutised töötajad. Muidugi ei tähenda see seda, et ettevõte tulevikus muid kaherattalisi sõidukeid ei paku. Kõrge hind pole viimane õlekõrs, mis Segway PT üle jõu käivad, sest ka elektriautosõiduautot kontrollitakse rangelt linna teedeeeskirjadega ning seda ei lubata avalikel teedel, näiteks kõnniteedele, ilmuda.


Segway leiutas 2001 maailmas esimese intelligentse tasakaalustava sõiduki. Sel ajal oli sellel minimaalselt 10 000 USA dollarit. See oli kindlasti “rikka mehe mänguasi” ja seda peeti kunagi USA kõrgeimaks tehnoloogiaks. Toodete eksport välisturgudele on keelatud, kuid need kõik on tohutult suured.

Paari:Lime taaskäivitab jagatud tõukerattaäri mitmetes linnades üle kogu maailma Järgmise:Elektrilisi tasakaalustavaid autosid on Qingdao tänavatel sageli, liikluspolitseid tuletasid meelde, et nad ei tohi maanteel sõita.