2019. aasta kevad Hongkongi globaalsed allikad Näituse jagamine Reisimine on tööstuse uus peavool

- Apr 19, 2019-

亞洲國際博覽館.jpg


AsiaWorld-Expo.jpg


2019. aasta aprillis toimus Hongkongis asuvas AsiaWorld-Expo's Hongkongi globaalsed allikad Spring Electronics Show, mis ühendas tipptehnoloogilisi tooteid. Tänavuse Elektroonika Näitus jagati kaheks seansiks: Consumer Electronics Show ja Mobile Electronics Show, sealhulgas 11. aprillil. 14. oktoobril toimunud Consumer Electronics Show näitas kokku rohkem kui 3800 kabiini tarbeelektroonikas, videomängudes, elektroonilistes komponentides ja nutikates elustiili toodetes. Samuti on Hongkongis suurim arvutitoodete ja autoelektroonika näitusepind. Maailmatasemel näitustena on Global Sources Electronics Show meelitab ligi 60 000 ostjat 150 riigist ja piirkonnast. Hiina ja teiste Aasia osade tarnijad ja brändifirmad tutvustavad oma suurepäraseid tooteid sellel platvormil. Õige partner.


Nutikate reisitööstuse tootjate jaoks on see suurepärane platvorm oma toodete rahvusvahelistele ostjatele tutvustamiseks. Seetõttu on globaalsete allikate näitus ka üks nutika liikuvuse näitustest.


HiC-star Expo.jpg


HiC-star gamepad.jpg


HiC-star scooter.jpg


Mängu välisseadmete ja nutika liikuvustööstuse tootjana ei tule HiC-star kindlasti näitusest välja. Kell 11-14 peetavaid tarbeelektroonika näitusi eksponeeritakse koos rollerite ja mängutoodetega.


rugby unicycle.jpg


Pärast näituse saidi külastamist avastas autor mitu uut mänguasja, eriti rugby unicycle. Võrreldes tavaliste ühekordsete jalgratastega on rugby lihtsam kasutada ja algajatele sobiv.


Electric surfboard.jpg


Maapinnal töötav roller on piisav. Samuti on olemas rula, mis võib veega sõita. Tähelepanu võib pöörata elektrilistele lainelauatele, sõpradele, kellele meeldib surfamine.


diving supplies.jpg


Water propeller.jpg


Loomulikult on ka vesi, veealune töötab, see on veespordivarustus, mis aitab vees.


Product packaging design.jpg


Candy packaging.jpg


Eksponendi pakend on huvitavam, näeb välja nagu kommid ja on tegelikult midagi kõrvaklappide ja andmesidekaablitega.


Pixel style.jpg


Pixel style decoration.jpg


Booth decoration.jpg


Selle kabiini kaunistamise stiil on väga hea, pikslite stiil on tõesti nostalgiline.


Viimane näitus ütles ka, et kliendid tulevad meie kabiini, et näha, kas roller saab küsida, kas seda saab jagada. On ilmselge, et välismaal jagamine rula on soe, nii et enamik eksponentide tooteid on koondatud elektrilistele motorolleritele, millele järgneb elektriline jalgratas, mõnedel ostjatel on oma ühised lahendused, vajavad ainult motorollerid ja mõned rollerite tarnijad. oma jagatud rula lahendused, et pakkuda ostjale ühekordset teenust.


爱路卡登CS-518电动滑板车


UUS : Alucard CS-518 kokkupandav elektriline roller


Turuvõimaluste ärakasutamiseks ja vanade toodete jagamiseks eelmisel aastal on paljudel tootjatel olnud palju probleeme, seega on vaja mudeleid kohandada, et saada rahuldavam vastus.

Paari:HiC-star Balance Scooter toote tutvustus Järgmise:HiC-star näituste teave aprill 2019