900 000 inimest on õiguslikult kvalifitseeritud teedeks, kuidas on uus elektritrattapoliitika?

- Mar 08, 2019-

电动车新政


Pekingi kohaliku liikluskorralduse büroo andmetel on Pekingis ligi 900 000 inimest taotlenud ajutisi litsentse elektriliste jalgrataste jaoks. Praegu on ajutiste litsentside taotlemise tähtajani jäänud rohkem kui üks kuu. Pärast 30. aprilli suletakse liikluskorralduse osakond Ajutise litsentsi taotlemise kanal.


Praegu on Pekingis elektriliste jalgrataste arv rohkem kui 3 miljonit ning ajutiste litsentside taotlejate arv on alla 900 000, moodustades vaid 30% Pekingis elektriliste jalgrataste koguarvust. Isegi kui arvata, et see on olnud varem jalgrattaga. Litsentsisaajate kasutajatele on linnas veel üle poole elektrilistest jalgratastest.


电动车上牌


Autor taotles märtsi alguses Pekingi liikluspolitseiametis ajutist litsentsi elektriliste jalgrataste jaoks. Online-taotluste esitamise kord on väga lihtne. Kasutajad peavad täitma ainult isikutuvastusteavet, jalgrattafotosid, raamnumbri fotosid ja esitama need vastavalt vajadusele. Kasutaja saab kollektsiooni vastuvõtmise koha lähedal asuva kogumispunkti juurde minna. Taotlusprotsess ei nõua kasutajalt tasu maksmist ja kogumisprotsess kestab vähem kui 5 minutit.


Vastavalt personali kasutuselevõtule vastuvõtupunktis annavad nende kogumispunktid alates märtsi algusest iga päev kümneid ajutisi litsentse. Eeldatakse, et tipp ilmub aprilli lõpus. Töötajad soovitasid, et kasutajad taotleksid ajutisi litsentse märtsis, et mitte keskenduda üksteisele.


Erinevalt ametlikust litsentsist ei nõua Pekingis elektriliste jalgrataste ajutise litsentsi taotlus elamisluba. Mõnede kasutajate puhul, kes ei saa elamisloaga ametlikku litsentsi taotleda, on täiesti vastuvõetav, kui teete ajutise litsentsi.

Paari:Uute standardite taasavamine, suur hulk riiklikke standardseid elektrilisi jalgrattaid on kvalifitseerimata Järgmise:Mis on reis sinuga? Kas tasakaaluratas on kaasas?