Kinnitatud valitsuse poolt. Suur hulk jagatud jalgrattaid ja jagatud motorollereid levib kogu Washingtonis

- Jan 02, 2019-

USA transpordiministeerium (DDOT) teatas, et ta kavatseb 2019. aastal välja anda kümme ühist elektrilist jalgratast ja jagatud motorollerit, et tegutseda ettenähtud piirides. See tähendab, et Washingtoni tänavatesse paigutatakse umbes 6000 ühist sõidukit.


American shared bike.jpg


DDOT ütles, et võib väljastada rohkem litsentse, võimaldades Washingtonil mahutada kuni 17 000 ühist sõidukit.


DDOT direktor Jeff Marootian ütles aruandes, et DDOT on 2019. aastal jagatud transporditööstusega rahul. Oleme loonud võrdsed tingimused kaheksale litsentsi saanud ettevõttele ning loonud kodanikele ka uued reisimisviisid. See toob kasu ka kõige innovaatilisemate, ohutumate ja tõhusamate ühiste motorollerite arendajatele.


8 kinnitatud operaatori nimekiri: Hopr, Jump, Lyft, Razor, Ridecell, Skip, Spin, Wind.


American shared scooter.jpg


Uus reisimisviis on aegade trend. USA valitsus kasutab süsteemi, et suunata ja reguleerida, teaduslikult hinnata linna suutlikkust ning seejärel jagada operaatorid mõistlikult, et luua tervislik ettevõtluskeskkond. Kuid Hiinas ei ole jalgrataste jagamise ja elektrisõidukite jagamise jms tõttu õigust teele minna, miks see nii on?

Paari:Smart Balance Wheel'i kasutamisel on need ohutusjuhised olulised Järgmise:Madridi linnavalitsus, Hispaania blokeeris elektriliste motorollerite jagamise