Kuidas säilitada aku toote ohutust, tasakaalusõidur peaks hoiduma sõites vihmased päevad

- Apr 09, 2018-

balance wheel boom


Rataste aku aeglane isesüttimine esineb harva, mis on tekitanud üldsuse muret. Pangaautomaatide ja nendega seotud elektrooniliste toodete patareide õiget kasutamist ei saa eirata.


Tööstusallikate järgi jagunevad patareid kuiva patarei, pliiakude, nikkelmetallhüdriidi (Ni-Cd) patareid ja liitium-ioonpatareid. Liitiumpatareid on kõige sagedamini kasutatavad patareid plahvatusteks. Igapäevases elus on liitiumpatareid kõikjal ja enamus mobiilsest toidust, elektrisõidukitest ja mobiiltelefonidest kaasnevad patareid on liitiumpatareid.


Siis, kui tavaline tarbija, kuidas me saame säilitada ja vähendada õnnetusjuhtumeid, kui kasutame seotud tooteid iga päev?


balance wheel battery


Kõigepealt on temperatuuril oluline mõju liitiumpatareile. Kasutades ja säilitades keskkonda alla -10 ° C või üle 50 ° C, vähendatakse liitiumpatarei aku kasutusaega ja aku kasutusiga nii palju kui võimalik.


Peale selle, kui liitiumpatare siseneb veekogusse, põhjustab see elektrikatkestust või tuleohtu ning peaks vältima vee sissepääsu. Selliste akude puhul nagu balansseerivad sõidukid ja elektrisõidukid, tuleks halbades ilmades näiteks vihma või lumega jalgrattaid vältida. Lühis voolub, kui vesi voolab vooluahela ühendusse, põhjustades lühisekaitse kahjustusi sisekaitsesüsteemile ja aku südamiku halvenemist. Kui jätkate kasutamist või laadimist, toob see kaasa veelgi oluliste komponentide kahjustamise, seal on peidetud ohud, nagu näiteks isesüttivate pingete väljalülitamine.


Aku paigaldamisel ja demonteerimisel on teatud töökirjeldused ja selleks on vaja spetsiaalseid tööriistu. Tavaliseks kodanikuks peaksite ka vältima juhusliku liitiumpatarei lahtivõtmist. Muul juhul võivad tõsised õnnetused põhjustada elektrilöögi või lühise.

Paari:C-star toob uusimaid tooteid 2018. aasta ülemaailmsetele allikatele Järgmise:Politsei kasutas Hiina metroos debüüdi saldo