C-star toob uusimaid tooteid 2018. aasta ülemaailmsetele allikatele

- Apr 09, 2018-

香港环球.jpg


Kas maailma suurim elektroonika mess! See toimub iga aprilli ja oktoobrikuu jooksul, kus tutvustatakse üle 6,600 kabiini ja see hõlmab kahte faasi - Consumer Electronics & Mobile Electronics.


Näitus toimub Hongkongis AsiaWorld-Expo 11.-14. Aprillil (esimene etapp) ja 18.-21. Aprillil (teine etapp), Global Sources lipulaevade messil, kus on 6 600 kuumimat elektroonikatoodete kabiinid Hiina, Korea ja teised Aasia riigid.


AsiaWorld-Expo asub Hong Kongi rahvusvahelisel lennujaamast otse maailmatasemel näitusepinna lähedal. Airport Expressi rong on vaid 5 minuti kaugusel ja vähem kui 30 minuti kaugusel kesklinnast.


Cstar Balance Wheel.JPG


Eksponaadid ulatuvad olmeelektroonikast, videomängudest, elektroonilistest komponentidest, nutikate elustiilide, mobiilsete elektrooniliste seadmete, AR / VR toodete, kantavate toodete ja mobiilsete elektrooniliste tarvikutega. C-täht toob kaasa elektroonilise mänguseadmete ja mobiilsete elektrooniliste seadmete. Selle näitusel osalemiseks sobivad tooted ootavad.


Sissepääsupoliitika


- Sissepääsutasu: 50 HK. Tasuta sissepääsu saamiseks registreeruge kohe


- Kohapeal registreerivad külastajad peavad tasuma sisseastumismaksu ja palutakse tasuda täpne summa


- Ainult külastajad. Osalejad peavad esitama oma visiitkaardi 3 koopiat


- Osalejad peavad olema vähemalt 18-aastased


- Jaemüügi või proovi müügi puudumine

Paari:Globaalsete allikate elektroonika avanes 11. aprillil, C-star Booth meelitab tähelepanu Järgmise:Kuidas säilitada aku toote ohutust, tasakaalusõidur peaks hoiduma sõites vihmased päevad