C-star käivitab loengu alane haridus saavutada tervishoiu parandamine

- Aug 17, 2018-

Shenzhen Safety Education.jpg


Hooldama töötajate füüsilise ja vaimse tervise, ohutuse ja tervishoiu teadlikkuse tõstmiseks, populariseerida ohutuse ja tervishoiu teadmiste ja luua ohutu ja tervislik töö- ja elukeskkond. Pärastlõunal August 13, Shenzhen C-star elektroonilise tehnoloogia Ltd käivitas loengu "Suurendamise alane haridus realiseerida tervisele".


Shenzhen teaduse populariseerimine tervise klienditeeninduse läbi kohapeal esmaabi ja acupoint koolitamisele C-Star partneritest. Ergas selgitused ja meeleavaldusi "Teoreetiline selgitus + praktiline töö + otse inimeste demonstratsioon", väikesed partnerid on õppinud-esmaabi oskusi nagu südame elustamist ja erakorralise hemostasis ja on uus mõista kutsehaiguste ja akupunktuuri punkte on inimese keha, nõelravi ja vere ringlust, acupoint tervishoiule. Kasu on oluliselt vähenenud.


Safety Knowledge Seminar.jpg


Nõuete kohaselt kohapeal elustamist erakorraliste patsientide puhul rinnus oli pressitud 30 korda, sagedusega 100 lööki minutis, kahe kunstliku respirations viidi läbi ja oli. Kui esmaabi kestab 30 minutit, isik, kes on põgenenud ohu valida mitme releed esmaabi. Enne saabumist 120 professionaalsed meditsiinitöötajad, nad peaks kunagi loobuma elu põhimõttel esimese ja inimlikkuse.


Protsessi erakorralise hemostasis acupoints verejooksu peatamiseks kasutada saab sageli saagi imeline mõju. Lisaks kannavad puudumisel žgutt, mõõdukalt võetud materjalidega, saab õigel ajal päästa ning sallid. Üks kord 30 minuti jooksul siduda, lahti iga kord 3-5 minutit. Haarata golden erakorralise aega, et vältida alates suremas liigne verekaotus tõttu vigastada.


Kaasaegne elektrooniline impulsside kasutamine nõelata nõelravi ravi on populaarne poisid. Live demos, Las igaüks end maagiline võlu akupunktuuri punkte ja nõelravi. Nõelravi ravi on parem kui ühise kutsehaiguste õlaliigese, nimme ketas song, emakakaela spondylosis ja jala reumaatiliste haiguste ravis.


See loeng mitte ainult töötajate ohutuse ja tervishoiu teadmiste populariseeris aga ka nähtud aluspinda roheline office, terve elu ja ohutumaks tootmiseks. Rahu ja tervist, saame luua endale allikas rikkust ja piiramatu väärtus ühiskonnale kaasa.

Paari:C-star näitus teavet oktoobris 2018 Järgmise:Sõbrapäev tuleb jälle! Ei saa olla mingit Lovers! Ei ole kingitused!