C-Star kohtub 2018. aasta Lõuna-Hiina messiga

- Jun 01, 2018-

01.jpg


2018. Lõuna-Hiina rahvusvaheline intelligentset transpordi tööstuse ja tehnoloogia väljapanek ("Lõuna-Hiina näitus") toimub 4. juunist kuni 6. juunini Poly World Trade Centrei väljapanekusaalis Guangzhouis. Näituse korraldab Guangdongi elektriautode kaubanduskoda. Käesoleva aasta Guangzhou Daozhi Näitus Co Ltd kinnipidamine on kolmas.


2016.jpg


C-star osaleb 2016. aasta Lõuna-Hiina messil


C-star debüteerib sellel aastal ka Lõuna-Hiinas ja esitab ettevõtte uusimaid tooteid kell 4,445. Me ootame sind nägema.


Pärast aastaid kestnud arengut on Guangdongi elektrisõidukite segment saanud riigi kolme suurima elektrisõiduki segmendi oluliseks osaks. Guangdongi provints on lõuna värav Hiina mandriossa, mis on riigi majanduslikult tugev provints ja oluline väliskaubanduse aken. Sellel on rikas geograafiline ja keskkonnaalane eelis. Põhjaosas asuvas Tianjini näitusel, keskel paiknev Nanjingi näitus ja lõunas asuv näitusplatvorm on platvorm Lõuna-Hiinas asuva jalgpalli rajamiseks ja rahvusvahelise turu uurimiseks. Esimene Lõuna-Hiina näitus sündis 2016. aastal. Esimene näitus võeti vastu vähem kui kuus kuud. 2017. aastal tõi Lõuna-Hiina näitus kokku enam kui 110 suurt ja väikest rahvuslikku kaubamärki, meelitades nii kodu kui ka välismaal kümmet tuhandet külastajat.

Paari:Hiina ja Ameerika Ühendriikide elektrienergia eneses tasakaalustav roller standardite ühtlustamise töörühma avamine, luuakse koostööfond roboteid Järgmise:Hea uudis: C-Star edukalt läbinud BSCI sertifikaadi.