Hiina ja Ameerika Ühendriikide elektrienergia eneses tasakaalustav roller standardite ühtlustamise töörühma avamine, luuakse koostööfond roboteid

- Jun 27, 2018-

26. juunil toimunud Hiina-USA Elektrilise eneses tasakaalustava rollerite standardite ühtlustamise töörühma avakõnega, mis tähendab, et Hiinas ja Ameerika Ühendriikides on elektri tasakaalu roller standardite vastastikune tunnustamine on moodustanud koostöömehhanismi.


Electrical Self-balancing Scooter


Kohtumine toimus Hiina riiklike standardite juhtimiskomitee ja Ameerika Riiklike Standardiorganisatsioonide juhendamisel. Eespool nimetatud töörühma Hiina liider on automatiseerimissüsteemide ja -integratsiooni riiklik standardimise tehniline komitee (SAC / TC 159).


Konverentsil märkis SAC / TC 159 esimees Decheng Wang, et elektrilise tasakaalu rollerit, mis on tsiviil mehitatud robotite tüüpiliseks esindajaks, on Hiinas ja Ameerika Ühendriikides laialdaselt kasutatud ja arenenud kiiresti, kusjuures kaks riiki elektrilise tasakaalu rolleride valdkonnas. Kiire kasvu puhul on kahe riigi standardite vahelise järjepidevuse nõudlus pidevalt paranenud ja see on Hiina ja Ameerika Ühendriikide elektrisalvesti standardse vastastikuse tunnustamise töörühma loomise taust.


Hiinast pärit elektriajami tasakaalustamiskõlblikkuse riiklike standardite juhataja, SAC / TC 159 asepresident ja Pekingi lennundus- ja astronautika ülikooli professor Tianmiao Wang robootikaekspert tutvustas Hiina ja Ameerika Ühendriikide elektrisõidukite standardeid. Riigid. Ta ütles, et 2001. aastal ilmusid Ameerika Ühendriikides esmakordselt elektrienergia tasakaalu rollerid, kusjuures Hiinast toodetakse 90% maailma elektrisisalduse rollerist, seal on rohkem kui 1000 tarneahela ettevõtet ja 200 e-kaubanduse ettevõtet on kaasatud. Paljud - see hõlmab standardimist puudutavaid küsimusi.


Electrical Self-balancing Scooter


Prof. Tianmiao Wang ütles, et Hiina ja Ameerika Ühendriikide vahelises vahetusuuringus elektrisisalduse rollerite standardi kohta leiti, et 62% kahest riiklikust standardist on ühesugused ja erinevus peegeldub peamiselt elektriseadmetes, patareides ja pinge; Koostöö aastal jõudsid mõlemale poolele lõpuks standardne vastastikuse tunnustamise koostöö. Ta rõhutas ka, et Hiina ja USA elektrifitseeritud sõidukite standardite vastastikuse tunnustamise töörühma loomine on olulise tähtsusega, sest selle sisenemispunkti kaudu võib see olla oluline alus edasiseks vastastikuseks tunnustamiseks kahe riigi vahel intelligentsete robotid


Loomulikult on ka elektrisõbralike sõidukite esindaja Segway-Ninebot saanud ka Hiina-USA elektrisõidukite elektrisõidukite standardite töörühma liikmeks ja tootja esindajaks. Segway-Ninebot'i president Ye Wang märkis kohtumisel ka, et elektri tasakaalu roller on tohutu tööstus ja see on ikka veel arenemas ja elektrilise tasakaalu roller on mobiilrobotite prototüüp. Hiina ja Ameerika Ühendriikide standardite vastastikune tunnustamine võib aidata seotud äriühingute arengut. Uued arenguvõimalused.

Paari:C-Star korraldas esimese välise arendustegevuse ja kaheksanda õnneliku punkti konverentsi 2018. aastal Järgmise:C-Star kohtub 2018. aasta Lõuna-Hiina messiga