Electric Balance Scooter On teatud turvariskid

- May 12, 2017-

Hiljuti võib ettevaatlik kodanik leida, et aeg-ajalt on linnaversioonis sõitmiseks mõeldud stiilne lahe Electric Balance Scooter. See moes tasakaaluauto, on muutumas palju noori "uus lemmik". Aga see uut tüüpi "loovutamise artefakt" teedel, kas on olemas kindel julgeolekurisk? Koos reporteri uurimisega.

Kaks ratast, suundvarda, ei pea kiirendajale astuma ja pidurdama, kuna keha raskuskese võib juhtida sõitu. Praegu on selle kuju lahedad Electric Balance Scooter, mida pakuvad palju igas vanuses noored. Stoudemire on moes elektriline mängija, mängides tasakaalu, auto on olnud rohkem kui aasta. Ta ütles, et lähiümbruse transpordivahendina on elukvaliteedi tasakaalustamine tõepoolest mugavam, kuid on palju probleeme. Tänapäeval on palju noori mängijaid nagu Stoudemire, kellest mõned sõidavad elektrisõidul teel. Sellega seoses mõned inimesed muretsema, et see mõjutab liiklust, on turvariske.

Tõepoolest, lühikese transpordivahendina, on Electric Balance Scooteri eelis kiirus, väike suurus ja rohkem valgust. On arusaadav, et Electric Balance Scooter mootori kaudu, mis tagab kineetilise energia, maksimaalne kiirus võib ulatuda kuni 16 km. Ajakirjanikud võtsid ühendust Shantou Overseas Chinese Schooli füüsilise eksperimendi meeskonnaga, Electric Balance Scooteriga, mis on piduri jõudlustestiga kõige kõrgemal kiirusel. Pidurduskauguse katse ajal lubas katse läbiviija juhil juhuslikult sõita ja andis juhile keskel käskluse peatamise käskluse.

Katsed on läbi viinud tosina eksperimente, leidsid, et kui sõidu ajal on tasakaalus auto suurim kiirus, on keskmine kaugus 6-7 meetrit.

Xiao õpetaja ütles teoreetiliselt 6-7 meetri jõu kohta umbes 600 naela keha rõhumise objektiks. Kui see kiirus, juht ja muud esemed põrkuvad, ei põhjusta väikest kahju.

Electric Balance Scooter See ei ole sama mis auto, autol on turvavöö, jalgratas on käepide ja iste, tasakaalus auto on fikseeritud jalgade ja tasakaalusõidukiga, kui maantee satub äkitselt kiirendab või äkki pidurdab, inertsi ja tasakaalu kadumist, nii et see ohtlik olukord on

Viimastel aastatel on elektriajamiga sõidukite tõttu liiklusõnnetustest tingitud sõidukite tõttu olnud ka teistes riikides rohkem. Eelmisel aastal, Shanghai, noor mees, kes sõitis elektrimootorite, sest pidurid vähem, jalakäija koputas surma. Kohtunike arvamus näitab, et juhi elektrimootor ei vastanud samal ajal ohutus tehnilistele standarditele ega olnud sõiduk.

Zheng advokaadid väidavad, et Electric Balance Scooter ja elektrilised motorollerid ei ole kooskõlas Hiina mootorsõidukite ohutusstandarditega ega mootorsõidukitoodete kataloogi kategooriaga. Vastavalt "maanteeliikluse ohutuse seadusele" vastavate sätete sellise takso vahend, ei ole õigust.


Paari:Electric Balance Scooter peaks vastama riiklikele tesistandarditele Järgmise:Smart Balance Scooter, mida te ei tunne neid mänge mängides