Electric Scooter: naudi ja aeglustab elu

- Aug 28, 2017-

Kas te olete kunagi mõelnud, et tegelik elu ei ole ekraanil nii romantiline kui see? Noh, kui see on tõsi, soovitatakse teil näha, kuidas saate oma hõivatud, kuid lihtsa elu vabaks.

Kas te arvate alati, et teie elu on romantikat ja aega, hõivatud, kuid räpane? Tegelikult, nagu näitleja Tiandan RED-is ütles, "tee ohtlik arvates mitteohtlikul viisil". Sa peaksid elama vabalt oma hõivatud ja kõrgrõhu elu, kuid see kõik sõltub sellest, kui palju saate sellele keskenduda, ja milliseid mõtteid teie elus korraldatakse. Täna vaatame, kuidas nutikat rollerit saab kasutada igas eluasendis.

Kas teie süda iga täis väsimust, kui te kõnnite tänaval ilma keegi pärast te töötasite ületunnitöö? Kas saate vabastada oma väsimuse, kui saate skuuteri? Samuti aitab see jõuda kodus varem, samuti vabaneda bussi ebamugavustest.

Võrreldes KTV sõpradega käimisega, on sport eriti soovitatav, nagu tavaline sportlik fänn Chen Yihan, mis muudab teid pidevalt energiliseks. Loomulikult peaksite seda tegema vähehaaval, kuni sa sellega harjutad.

See ei ole realistlik, kui alustad Marathoni käitamist, tõstmist või muud suure koormusega sporti, kuid motorollerid sobivad spordivõimaluste puudumisel, veelgi paremini on inimestel seda kergem püsida. See ühendab elu ja spordi koos, muutes elu energilisemaks!

Roller ratsutamine mitte ainult ei lase maastikul nautida, vaid ka teie ja kaunite kohtade pilte piiratud aja jooksul. Roller on väike ja kerge veetav, võite võtta metroo ja bussi, kuid need rattad võivad peatuda. Pealegi, kas sa ei arva, et tunneb teistsugust, kui naudite rolleril maastikku?

Lihtne, kuid mitte lihtne, ärge ignoreerige elus üksikasju, tavaliselt tavaline arvab, et see võib olla heledam nende inimeste kujundamisel, kes seda soovivad. Mida sa teed, et nautida elu koos motorolleriga?

Paari:CPSC ja Vecaro LifeStyle teatavad, et meenutada mõned Hiinas valmistatud kaubamärke Järgmise:C-star ütleb teile, ostja näpunäited tasakaalus elektrikeller