Uue taimekeskkonnaga tuttav Hi C-star tutvustab tuleohutusharjutusi

- Mar 19, 2020-

fire drill.jpg


Uue ettevõtte keskkonnaga tutvumiseks, ettevõtete ohutustöö veelgi tugevdamiseks ja töötajate teadlikkuse tõstmiseks tuleohutusest korraldas Hi C-star 18. märtsil kõigile töötajatele tuleohutusalase õppuse.


fire drill.jpg

fire drill.jpg

fire drill.jpg


Puurimisõpetaja saatis kõigile töötajatele kirja. Nad peavad tulekahju korral rahunema, võtma eneseabi ja abistamiseks parandusmeetmeid ning rõhutama, et peavigastuste vältimiseks peaksid nad põgenedes hoidma oma kätega pead. Pärast seda pääsesid töötajad kahest partiist kahelt marsruudilt ja kõik töötajad jõudsid sujuvalt ettevõtte esimesel korrusel asuvasse kohtumispaika.


fire drill.jpg

fire drill.jpg

fire drill.jpg

fire drill.jpg


Seejärel selgitas juhendaja viit teemat: “Häiremeetodid”, “Tulekahju ennetamise põhimeetmed”, “Tulekustutamise põhiprintsiibid”, “Tulekustutite sissejuhatus ja rakendusala” ning “Esmaabimeetmed”. Juhtumi üksikasjad, selgitage põhjalikult tuletõrje päästetööde, tuleohtude, tulekahju ennetamise, tulekustutuspõhimõtete ja muude teadmiste selgitamist. Pärast loengut oli see teooria ja praktika kombinatsioon. Juhendaja andis kõigile elava meeleavalduse, selgitas üksikasjalikult tulekustutite kasutamist ja täiendas vajalikke teadmisi, mis töötajatel puudusid tuleohutusest.


See õppus on tugevdanud kõigi teadlikkust tuleohutusest ja "põletamise" ennetamine võib tagada tootmise ja töö ohutuse ning stabiilsuse.

Paari:Jõulupühal toimuvad Hi C-star Hold Gift Exchange'i üritused Järgmise:Fordi elektrilised tõukerattad avavad rahvusvahelised turud