1. novembrist Beijing tasakaalu ratas ja Roller kinni ja trahvida

- Oct 16, 2018-

China prohibits balance wheel.jpg


politsei tasakaalu ratas probleem?


28. septembri pärastlõunal 7. koosolek 15. Pekingi Municipal inimeste Kongressi komitee hääletasid vastu otsuse kohta, millega muudetakse "meetmed rakendamise seadus Rahvavabariigi Hiina liikluseks Ohutus". Käesolevat otsust kohaldatakse alates 1. November 2018. Rakendamist. "Meetmed" nimetatud kontrolli liiklusosakond julgeoleku juht võib kinni seadmed ja 200 jüaani kasutades tasakaalustav seade, roller ja muid seadmeid, mis on ajendatud jõuallikate trahvida. Rulad, rihmarattad, rulluisud ja muude libistades vahendite kasutamisel tee te trahvi 10 jüaani.


"Meetmetega" nimetatud mootorrattad (sh mopeedid), kolme- ja nelja-ratturid ajendatud jõuallikat, mida kasutatakse kiirkulleriteenused ja kaasa osta on selgitada mootorsõidukite asjakohaste atribuudid Riigi ja linna mootorsõiduki juhtimise õigus. läbi viia. "Meetmed" suurendada õiguslikku vastutust kiirkulleriteenused ettevõtted ja ettepaneku liikluse ohutuse osakonna julgeoleku organite võib vastutava isiku ja tellida parandamist tähtajaks; Võib trahvida 10 000 jüaani ja 50,000 jüaani.


"Meetmed" ettepaneku meetmeid sõidukite kasutamise kiire kohaletoimetamise ja kaasa osta industries sõnastanud haldusasutuste linna äri-, posti-, transpordi- ja julgeoleku organite arengu omadused ja arengut tööstuse vajadustega ja edastatakse municipal inimeste valitsusele kinnitamiseks.


"Meetmed" on mainitud, et täiskasvanute jalgrattad ja elektrilised jalgrattad mahub laps fikseeritud iste, kuid mitte inimesi üle 12-aastased; Jalgrattad ja elektrilised jalgrattad alaealised tohivad läbi inimesi.

Paari:Tesla Roller olete näinud seda? Järgmise:Boom'i taga jagab Ameerika Ühendriigid sage sõiduautoõnnetusi