Globaalsete allikate elektroonika avanes 11. aprillil, C-star Booth meelitab tähelepanu

- Apr 12, 2018-

Hongkongis asuvas AsiaWorld-Expo-s on maailma suurim elektroonika hankimise sündmus - The Global Sources Electronics Show. Selle aasta elektrooniline mess oli toimunud kahes etapis: "Consumer Electronics Show" ja "Mobile Electronics Show". 6 600 kabiini tutvustas tööstusele uusimaid elektroonilisi tooteid ning kogus osalisi Suur-Hiina, Lõuna-Koreast ja teistest Aasia piirkondadest. Selle näitusel eksponeeriti üle 800 uue eksponendi. Skaala kasvab jätkuvalt!


Globaalsete allikate elektroonika näituse regulaarse kliendina jõudis see kevadpäeva tähistusele C-star, mis viib meid mängupuldi, mängu rooli, AR, VR, tasakaalusõidu, elektriratta ja elektrirattaga. Toode, mis sisaldab mitmeid uusi tooteid, on meelitanud suurt hulka huvialasid, kes peavad mängu peatama ja kogema. Nende hulgas on kõige tähelepanuväärsem mitte- P01 Small Europe'i elektriratas ja lüliti, mis toetab mänguriba NS-9822 .


Esimese etapi kabiini numbrid on 1E17 ja 6M37. Siin on näidendi esimese päeva parimad sündmused.


Global Sources Electronics


6M37 mänguseadmete kabiinis


C-star Balance wheel


1E17 tasakaalustatud ratta tootestend


C-star Hong Kong Exhibition


Töötajad tutvustavad klientidele tooteid


Mario Kart 8


C-star game steering wheel


Kliendil on Mario Kart'iga kogunemisel mänguriba NS-9822


C-star Electric bike


P01 Väike Euroopa elektrisõiduki näit

Paari:Et tugevdada tuleohutuse teadlikkust, C-star läbiviidud tuleohutusmeetmeid Järgmise:C-star toob uusimaid tooteid 2018. aasta ülemaailmsetele allikatele