Hea uudis: C-Star edukalt läbinud BSCI sertifikaadi.

- May 26, 2018-

C-star BSCI


10. mail Shenzhen C-Star Electronic Technology Co., Ltd. aktsepteeris BSCI tehase kontrolli. Mis õnnitlused on väärt, on see, et meie ettevõte sujuti seda kontrolli ükshaaval. See on rangelt järginud meie põhimõtet "klientide vajaduste rahuldamine". , et luua töötajatele võimalusi, lisaväärtust ühiskonnale, "kinnitus ettevõtte ärikontseptsioonile. Meie ettevõttel on rohkem kui kümneaastane kasvuperiood ja keskendutakse kvaliteetsete mängude perifeersetele lisaseadmetele ja tasakaalu kujundamisele, arendamisele ja tootmisele auto tooted. Oleme kasvanud koos paljude tarnijate, klientide, agentide ja mängijatega.


Selle tehase edukas kontrollimine on võimaldanud ettevõtte kvalifikatsioonil jõuda uue tasemeni! Las maailm teab meid paremini! Usutakse, et pärast kõigi C-Stari pereliikmete ühiste jõupingutuste tegemist teeme oma klientidelt meid teadma, mõistma meid ja usaldama meid! Lõpuks saavutage kõikvõimalikke tulemusi! Tänan jälle teie toetuse eest! Ole nüüd!


Mis on BSCI inspektsioon?


BSCI audit viitab ettevõtete sotsiaalse vastutuse algatusele (BSCI), milles nõutakse, et äriringkond järgib sotsiaalse vastutuse organisatsiooni sotsiaalse vastutuse auditit BSCI organisatsiooni liikmete ülemaailmsetele tarnijatele, sealhulgas: seaduste järgimine, ühinemisvabadus ja kollektiivläbirääkimiste õigused ning diskrimineerimise keeld. Hüvitis, tööaeg, tööohutus, laste tööjõu keelustamine, sunniviisiline töö, keskkonna- ja ohutusküsimused. Praegu on BSCI absorbeerinud enam kui 1300 liiget 11 riigist, millest enamik on Euroopa jaemüüjad ja ostjad. Nad propageerivad aktiivselt oma tarnijaid kogu maailmas, et aktsepteerida BSCI inspekteerimisi, et parandada nende tarnijate inimõiguste olukorda.

Paari:C-Star kohtub 2018. aasta Lõuna-Hiina messiga Järgmise:Et tugevdada tuleohutuse teadlikkust, C-star läbiviidud tuleohutusmeetmeid