Suur potentsiaal, teine elektriauto aku jõuab 2025. aastal 2,2 miljardi USA dollarini

- Aug 08, 2018-

Electric vehicle lithium battery.jpg


Circular Energy Storage'i uuringu aruande kohaselt kasutab globaalse kasutatud liitiumakuturu turuväärtus käesoleval aastal 1,3 miljardit dollarit. Sellega seoses osutasid analüütikud, et teisese aku turuväärtus peaks 2025. aastaks jõudma 4,2 miljardi dollarini ja umbes 70% turuväärtusest tuleb Hiinast.


Tõepoolest, viimastel aastatel Hiina elektrisõidukite müügi suurenemisega on elektriautode teiseste akude arenduspotentsiaal järk-järgult suurenenud. 1,3 miljardit dollarit ülemaailmse turukapitalisatsiooniga näitavad andmed, et 1,1 miljardit dollarit pärineb ringlussevõetud materjalidest ja ülejäänud 230 miljonit dollarit pärineb remondist, renoveerimisest ja aku ettevalmistusest.


Niinimetatud sekundaarne aku on tegelikult meie ühine laetav aku või aku. Keemiliste reaktsioonide pöörduvusega saab aku kasutada korduvalt ja pidevalt. Praegu on turul peamisteks akudeks nikli hüdriid, nikkelkaadmium, plihape (plii aku), liitiumioon (sealhulgas liitiumpatarei ja liitiumioonpolümeeraku aku) jms.


Pärast elektriliste sõidukiautode teisese kasutamise potentsiaali tundmaõppimist ootavad mõned varajasi elektrisõidukite tootjad, nagu Nissan, Renault ja BMW, laetavate patareide tulevikus rohkem võimalusi. Täna teatasid paljud autotootjad partnerlusest akuenergia salvestamise operaatoritega teiseste elektriautode akude tarnimiseks.


Andmed näitavad ka, et lisaks 70% -le Hiinast pärit turuväärtusest moodustab Lõuna-Korea 16% 1,3 miljardi USA dollari sekundaarse aku ülemaailmsest turuväärtusest. Hinnanguliselt jõuab energiasalvestussüsteemide sekundaarpatareide kasutamine 2025. aastaks 42 GWh võimsusse; 2030. aastaks suureneb ülemaailmse energiasalvestusvõimsuse maht 305 GWh-ni, kui on kasutatud teiseseid patareisid. Kasutamiskulud on madalamad ja tööstusel on paremad võimalused.

Paari:Personal ja vara ohutuse kaitsmiseks vastu palun halvemad tooteid Järgmise:The Generation After 00s, University Era, Balance Wheel sai koolivahendiks