Kuidas on kiivri poliitika nüüd? Jiangsu inimestel on teile midagi öelda

- Jul 24, 2020-

Kiivripoliitika põhjaliku rakendamisega on see käivitanud ka enneolematu ulatusliku tulise arutelu elektrisõidukite kasutajate seas. See ei ole! Hiljuti avaldas Wuxi munitsipaallaste&nr 39 valitsus&hinnapakkumise; teatis elektrijalgrataste juhtimisel kaitsekiivrite kandmise aja ja piirkonna kohta GG; Wuxi linn peab kandma kaitsekiivreid.


骑车安全.jpg


Teates mainiti, et kõiki, kes seda teadet rikuvad, karistatakse avaliku julgeoleku organi liikluskorralduse osakonna poolt vastavalt Jiangsu provintsi elektrijalgrataste haldamise eeskirjade artiklile 41.


电动车安全.jpg


Karistusmeetmed on järgmised:


GG quot; E-jalgratturitele, kes ei kanna vastavalt määrustele kaitsekiivreid, tuleb avaliku julgeoleku organi liikluskorralduse osakond hoiatada või neile määratakse rahatrahv vahemikus 20 kuni 50 jüaani."


Ehkki karistuse suurus pole palju, on peopesad ja seljad kõik lihavad! Lõppude lõpuks, kui palju on minu vaevaga teenitud raha, aga kui uudised seekord välja tulid, olid netizenide kommentaarid erinevad. Kommentaaride ala tundus julgustavam. Paljud netizens ütlesid, et nad vastutavad iseenda ja teiste turvalisuse eest. Elektrirattal sõites on väga oluline kanda kaitsekiivrit.


一盔一带.jpg


Järgnevate netizensi kommentaaride põhjal ei leidnud me mitte ainult netizenide huumorit Jiangsus, vaid nägime ka kohaliku juhtimisosakonna humaniseeritud juhtimist. Mõned netizens ütlesid:" Kuidas saab seda rakendada 1. augustil? Kas see ei alanud 1. juulil? Vanamees on juba terve kuu harjutanud!" Ja juhataja vastas sellele ka:" juuli on peamiselt veenmine ja august on ametlikult karistatud." Niisuguseid kommentaare on palju.


Arvatavasti on põhjus, miks juhtimisosakonda kasutajad pole naeruvääristanud, juhtimistöötajate tarkus." Elektrijalgrataste käitlemise eeskirjad Jiangsu provintsis" rakendatakse alates 1. juulist ja kiivri mittekasutamise eest määratud trahvi rakendatakse 1. augustist. Juulis toimuva ülemineku- ja puhverperioodina veenab liikluspolitsei jalgrattureid, tutvustab ja koolitab neid ning annab inimestele aega uute määrustega nõustuda ja nendega kohaneda.


爱路卡登自行车.jpg


Seda nähes tahan öelda, et see on harmooniline seisund, mis rohujuuretasandil töötajatel ja juhtidel peaks olema. Mis puutub üldisesse poliitikasse, siis see on viimane õlekõrs, mis purustab ja eksisteerib koos. Piirkondlik juhtimine peaks olema rohkem inimestele orienteeritud ja emotsioonide poolt juhitud. Põhimõtteid rakendatakse põhjalikult, nii et see saaks sügavalt juurdunud inimeste südamesse ja võimaldaks reisiturvalisusel pääseda tuhandetesse leibkondadesse.

Paari:Uued reeglid elektriliste tõukerataste sõitmiseks Londoni teedel Järgmise:UK E-roller legaliseerimine: Kõik, mida pead teadma