Kuidas osta bilansiratta? Teil võib olla vaja teada selle teabe kohta

- Mar 02, 2019-

Parima enese tasakaalustava rolleri leidmine võib olla erinevatel põhjustel raske ülesanne. Self-tasakaalustavad motorollerid, enam tuntud kui hoverboards, said vaid mõne aasta eest üleilmse nähtuse. Kahjuks oli nende hoverboardside lühikirjelduste kohta palju aruandeid. Alguses tundus see paar isoleeritud vahejuhtumit, kuid oli piisavalt, et paljud kaubamärgid hakkasid oma tooteid tagasi kutsuma.


Nüüd on ise tasakaalustavad rollerifirmad ümberkorraldused. Nad esitlevad oma tooteid sõnumiga, et nad on ohutud. Ehkki te võite oma tooteid nende esitlemisel meeldida, soovid olla ettevaatlikud, kui otsite rollerit, millel pole teie jaoks sobivat baari.


Noorematele lastele ja väikelastele peate alustama tasakaalu jalgrattaga.


Self-Balancing Scooter ostjate juhend


Self-Balancing Scooter.jpg


Roller on meelelahutusallikas ja reisivahend igas vanuses inimestele. Kuid kas sa tead, mida heast skuuterist otsida, kui vaatate ise tasakaalustavaid rula ülevaatusi? Mis on funktsioonid, mida sa peaksid vältima? Enne kui hakkate ostma motorolleri mudelit, kaaluge hoolikalt järgmisi tegureid.


Ohutus


Suurim omadus, mida peate otsima ise tasakaalustavate plaatide vaatamisel, on see, et UL 2272 sertifikaat. Suur probleem, mida paljudel inimestel oli aasta tagasi olnud, oli tulekahju ja elektrilised ohud, mida nende liitiumpatareidel on. Kui liitiumpatareid on kahjustatud või lekivad, võivad need plahvatada.


Motorolleritel on ikka veel liitiumpatareid, kuid nüüd tehakse ulatuslikke UL 2272 teste, et tagada plaatide vastavus ohutus- ja ehitusstandarditele. Olenemata sellest, kas see on teie enda, oma laste või sõbra jaoks, veenduge alati, et ostate ise tasakaalustava plaadi, millel on UL 2272 sertifikaat.


Bränd


Self-Balancing Scooter  exhibition.jpg


Teine asi, mida peaksite kaaluma, on see, millist brändi ostate. Tuntud, kvaliteetset brändi omab tõenäoliselt paremat kvaliteeti võrreldes kaubamärgiga, mida te pole kunagi kuulnud. Brändi tundmine ja brändi teabele kergesti ligipääs võimaldab teil tagada, et tootja läbib nõuetekohased meetmed, et tagada, et roller oleks vastupidav ja ohutu.


Mõnede knockoffi tasakaalu motorollerite taskukohasus võib olla atraktiivne, kuid kvaliteet ei ole midagi, mida peaksite ohverdama. Odav hoverboard, mis pärineb kuulsast kaubamärgist, võib olla raskem sisse ja välja lülitada, libiseb sagedamini ja laguneb kergemini. Sellepärast peaksite alati ostma kaubamärgilt, mida saate usaldada.


Kiirus


Mitte igaüks ei otsi lihtsalt oma tasakaalustava rolleri kasutamist transpordiks. Mõned inimesed tahavad seda kogemuste ja põnevuse eest osta. See tähendab, et erinevaid kiirusevõimeid on vaja kaaluda. Mõned motorollerid liiguvad aeglasemalt, mis võib olla hea algajatele või lastele, kes tahavad sõita. Teised ratturid ei suuda niisugust aeglast kiirust saavutada ning nad vajavad seadet, mis võib ulatuda 10 mph või kõrgemale.


Aku


Ilmselgelt on teie tasakaalustava laua patareid olulised. See on see, mida kogu vastuolu hoverboards'i ümber keskendus. Lisaks määrab teie pardal olevate akude suurus sõiduki võimsuse ja kiiruse. Suuremad akud tähendavad seega paremat võimsust.


Kuid see tähendab ka suuremat kaalu. Te peate arvestama nende tegurite tähtsusega ja määrama, milline neist on teile kõige olulisem. Aku määrab ka seadme laadimise aja. Hoidke neid kõiki oma rolleri ostmisel meeles.


Hind


Kvaliteet ja hind käivad käsikäes, kui leida parim tasakaalustav roller. Sa tahad leida head tehingut, kuid sa ei taha ohverdada kvaliteeti. Kui alustate oma motorollerite otsimist, saate kiiresti aru, et mõned hinnad on liiga head, et olla tõsi.


Kaalu maht


Ei oleks midagi enam pettumust kui ise tasakaalustava motorolleri ostmine ja kiire mõistmine, et see ei lähe kiiremaks kui aeglane lohistamine. See võib juhtuda, kui sa ei loe ostetud pardal oleva kaalu kaal. Teie hoverboard peab olema võimeline kandma teie kehakaalu, et tõhusalt läbida igasugust maastikku.


Kui ostate lapsele, siis veenduge, et minimaalne kaal, mida ta suudab kanda, oleks 40 naela. ja maksimaalne ei ole tegelikult oluline. Kui ostate ühe endale või sõpradele, otsite seda, mis kannab kaalu. Enamik hea kvaliteediga plaate on võimelised kandma üle 200 naela.


Järeldus


Self-balancing scooters factory.jpg


Self-tasakaalustavad motorollerid on paremad kui kunagi varem. Parimad ise tasakaalustavad motorollerid on kokku tulnud, et lahendada mineviku mudelite probleemid ja tagada, et nende tooted on nüüd täiesti ohutud. Nad on käepärane tööriistad. Ostes pidage meeles, milline on teie jaoks parim. Te peaksite alati kaaluma kvaliteeti hinna suhtes, kuid igaühe prioriteedid on erinevad.

Paari:Linnad saavad mikromobiilsuse andmete kohta tõsisemaks Järgmise:Smart Balance Wheel, annab teile nutika elu kogemuse