Et tugevdada tuleohutuse teadlikkust, C-star läbiviidud tuleohutusmeetmeid

- May 07, 2018-

Cstar fire drill


Ettevõtte ohutusega seotud tööde tugevdamiseks, töötajate teadlikkuse tõstmiseks tuleohutusest ja töötajate võimekusest reageerida tulekahjudele hädaolukorras, järgime põhimõtet "ohutus kõigepealt ennetamine" ja "inimestele orienteeritud" mõtlemine, 7. mai hommikul. Kõik C-stari töötajad korraldasid tuletõrjeõppuse.


Kell 11:00 hommikul algas drill. Esmalt saadab drilli eest vastutav isik kõikidele töötajatele kirjad. Nad peavad rahunema, rahunema ja mitte paanikat tulekahju korral ning võtma korrektseid eneseabi- ja päästevahendeid. Seejärel selgitas väljaõppemeetod ja -viis drilli eest vastutav isik. Kõik töötajad jõudsid edukalt ettevõtte lähedal asuvasse kogumispunkti. Seejärel praktiseerivad meeleavaldajad tulekustuti kasutamist. Pärast hoolikat kuulamist ja vaatamist koges C-star isiklikult kohapealset tuletõrjet. Protsessi ajal näitasid lõõskuvat tulekahju kõik väga mõjuvat suhtumist. Tulekahjude kustutamise sammud ja meetodid viidi kiiresti välja, kui suitsu süütud suuremahuline bensiini tulekahju kustutati kiiresti ja rahulik ja rahulik seisis ootamatute nähtustega. Lõpuks lahkus kogu personali avatud ruumi vastavalt vahetuste arvule juhtimispersonali juhendamisel ja see harjutus lõppes edukalt.


Selle põgenemisega enesetäiendamise ja tulekustutuskäituspuuride abil on igaühe teadlikkus tuleohutusest on paranenud. Kõik on õppinud rohkem tulekahjude evakueerimise ja õnnetusjuhtumite koostöö alal ning neil on olnud sügavam mälu ja arusaam sellest, kuidas nende ohutust kaitsta. Põhjalik kogemus. Läbi selle puurimise, oleme veelgi parandanud oma ohutusrajatisi ja loonud tugeva evakuatsioonijuhiste meeskonna, et lisada kaitsev sein ja katuseluuk ootamatutele ettenägematutele katastroofidele.

Paari:Hea uudis: C-Star edukalt läbinud BSCI sertifikaadi. Järgmise:Globaalsete allikate elektroonika avanes 11. aprillil, C-star Booth meelitab tähelepanu