Arukas Smart Balance Scooter on hetkeseisu trend

- May 17, 2017-

Suvi, veel viie kilomeetri pikkune reis tänaval higi? Nõudlus on seal, kus turg on olemas, on auto tasakaalustatud trendikas lühikese transpordivahendina juba pikka aega inimeste nägemus. Smart Balance Scooteri sõitmine on hetke trend, kuid üha rohkem ja rohkem tasakaalu teedel, on turvariskide taga olev suundumus tõsiselt kaaluda.

Suurbrauna elektrisõidukitööstuses, hiljuti ka Jingdongi Smart Balance Scooteri mobiliseerimisel. Peamine mäng on noortele, kes mängivad lahedat turgu, moe lahedat disaini, kõrgsurvevõrgu nutikat konfiguratsiooni, mis veelgi olulisem, see arukas tasakaal töötab töö ohutuks kasutamiseks äärmiselt! Nii et iga tarbija ei saa mitte ainult lõbutseda, vaid ka meelerahu.

Eemaldatav sissetõmmatav tasakaaluhoidja, kerge alustada langemist

Praegu müügil on kahte tüüpi tasakaalustavaid sõidukeid, üks neist on ratta balansseeriv auto, nõuab palju oskusi ratsutamisoskuste juhtimiseks ja väga kõrge kontsentratsiooni juhtimisel on sõiduohutus väike. Teine on kaherattaline Smart Balance Scooter ja kaherattaline tasakaalutõstuk ja ilma käepidemega käepide. Võrreldes ilma käepidemega käepidemega, mille auto tasakaal on, on võimalik lubada tarbijatel kiiresti käivituda. Sisaldab eemaldatavat sissetõmmatavat tasakaalu, üks on mugav, et tarbija saaks minna läbi, väike ja kiire; Teine eesmärk on kaitsta teedel sõitvate tarbijate ohutust.

Smart Balance Scooter Tarbijad ei õpi künnist, vaid vajavad püsti tõusta, olgu siis algaja või veteran, saab kiiresti kontrollida, ei pea kulutama palju aega praktikas oskusi, see ei lase tarbijal ratsutamise kergesti kukkuda, et kaitsta sujuv reisimine.

Kõrgekvaliteetne liitiumpatarei põhjustab turvariski

Smart Balance Scooter Kasutades uut 2400 liitiumpatarei patareisid koos nutikate aku juhtimissüsteemiga. Täielik jälgimine iga aku oleku üle, üleliigse aktiivenergia ülekandmine, väljundvool läbi toitehalduse kiibi võib samuti olla stabiilne, kui pikaajaline kasutamine ei tekita lühist, mille tagajärjeks on isesüttimise põhjustatud ülekuumenemine. Enne turule sisenemist on uus liitiumpatarei vastu võetud kõrge vibratsiooni-, löögikoormuse, ülelaadimise, sunniviisilise ja muu katse simulatsioon, et veenduda, et kõik katsetused suudavad katsetada.

Smart Balance Scooter Lisaks intelligentse balansseeriva sõiduki intelligentsele sõidulede kaitsesüsteemile, mis tagab tarbijatele sõiduprotsessi igakülgseks kaitseks, kuid mille kiirus ületab 15 km / h kiirusepiirangu kaitsmisel, kuid võimsus on alla 15%, kui hoiatus, et vältida äkilist elektrit peatada.

Brändi eskort, nii et tarbijad "südamest" usaldada

Enne kogemust on tootekvaliteet täiuslik, olenemata sellest, kas on tegemist turvariskidega, kõige selgemini inimeste valmistamine ja müük. Seetõttu ma ei tea tarbija sisemist, südametunnistust teha toode, mitte ainult ettevõte vastutab selle eest, et tarbija peaks olema moraalne, see on põhitegevuse pikaajaline areng. Aastate jooksul on Songji kaubamärk "hea kvaliteediga, line the world" maine võita tarbijate usaldust, veendunud, et ainult eesmärk teha toodet, et tõesti tõsta brändi väärtust.

Intelligentse Smart Balance Scooteri reisi eesmärgiks on tuua inimesed mugavamaks, et elu muutub paremaks. Valige turvaline toode, vali usaldusväärne bränd, vastutab sina ja mina. Iga inimene, kes kasutab tasakaalustatud autosõitu, suudab ohutult sõita, elades kaugemal ja õnnelikumal teel kõndides!


Paari:C-Star suve laager matkamine alates Xichong et Dongchong sisse Dapeng poolsaar, SZ - Matkamine, liiga õnnelik Järgmise:Electric Balance Scooter - kõik suurtes mänguasjades käes