Kas Balance Scooter on mänguasja või sõiduk?

- Jul 05, 2018-

Alucard CS617


Hr Zhu, kes töötab Jaapani linnaosas Changsha Kaifu piirkonnas Wanda Plaza, astus oma äsja ostetud tasakaalu rollerile ja jõudis ettevõttesse päevase töö alustamiseks.


Kuna kuju on avangard, on operatsioon lihtne ja hind muutub järk-järgult inimestele lähedaseks, on tasakaalu roller muutunud paljude linnaelanike uuteks mänguasjadeks. Praegu on Changsha turul elektriline tasakaalu roller rikkalik ja pikim aku võib ulatuda 35 kilomeetrit.


5 minutit alustamiseks


Reisi funktsioon on väga pilkupüüdev


Praegu sisaldab elektrisisalduse roller turul baari- ja trollivabasid motorollereid, ühejaliite ja kaherattaliste mootorsõidukeid ning hind on vahemikus 1000 jüaani kuni 4000 jüaani.


Suning Wuyi väljaku Yundiani sõnul kasutab elektrilise tasakaalu roller põhimõtteliselt "dünaamilist stabiilsust", et kasutada skaterniku kehas olevat güroskoopi ja kiirendusandurit, et tuvastada rolleri keha asendi muutumine süsteemi tasakaalu säilitamiseks . Kui toide on sisse lülitatud, saab inimene automaatselt tasakaalustuda pedaali seismisel ja keha saab edasi liikuda edasi, kui lükatakse edasi ja käepide saab omakorda keerata.


Õppimine mängima vähem kui 3 minutit, on üsna lihtne alustada, klienti, kes jõudis poe kogemuseni, proua Zhou 10-aastane poeg ka "tasakaalustas" tasakaalusõidukit vaid 5 minutiga. Hea kogemuse tõttu on pr Zhou ikkagi veidi kahtlane tasakaalu rolleri ostmise pärast. "Mitu tuhat dollarit ei ole odav, võib see olla ainult uudne."


Tegelikult on madala energiatarbimise, kaasaskantavate vööde ja madala tööväärtusega künniste tõttu tuntud kui "viimase miiliprobleemi lahendamiseks vajalik artefaktor", mistõttu õpilased ja bürootöötajad eelistavad. Taobao otsis märksõnadele "balance scooter" ja "sport scooter", seal oli ligi 50 000 otsingutulemust, millest kõige enam müüdud "sportlik roller" müüs kuus rohkem kui 13 000 ühikut.


Suur oht liiklusele


Peamine ülesanne on "mängida"


Samal päeval sai WANGFUJINGi kaubamaja Xiaomi kodukogemuse saalis teada, et pärast kahe tunni möödumist 9-tasase rolleri laadimisest võib maksimaalne aku kasutusiga ulatuda 35 kilomeetrit. Sellist "praktilist" toimivust näib kasutavat "veenda" tarbijaid transpordivahendina. Ent uksele mõeldud plakatitel rõhutati alati "mängides" loosungit "Noortele mõeldud lahedad mänguasjad, kaks kaugjuhtimispuldi meetodit".


On teatatud, et esmakordselt 1. jaanuaril 2018. aastal rakendatud elektrisalve sõidukite ohutusnõuded ja katsemeetodid elektrisalve sõidukitele ja elektrisalve sõidukite üldised tehnilised tingimused täidavad Hiina elektrivarustuse ohutusnõuete lüngad tasakaalustama sõidukeid riiklikul tasandil. Tegelikult andis kvaliteedikontrolli, inspekteerimise ja karantiini peadirektoraat juba 2016. aasta märtsis hoiatava teate elektriliste tasakaalustusautode eksportimisohutuse ohtude kohta. Peamine põhjus oli see, et mõned tasakaalusõidukid olid suitsetamise, süttimise või isegi plahvatusohutuse ajal laadimisprotsessis, ähvardades inimkeha. Ohutus, isikukahju ja varakahju.


Alates tasakaalusõiduki kasutuselevõtmisest 2001. aastal ei ole loendurite tasakaalustamiseks põhjustatud vigastuste arv loetletud. Nende hulgas on kõige valeim asi see, et 27. juunil 2010 suri maailmakuulsa kahetuumalise elektriautoga Segway omanik Jimi Heselden kahjuks surma tema firmas käitatavas rolleris.


Liikluspolitsei


Raske on määratleda tasakaalusõidukite omadused ja õnnetust on raske kindlaks teha.


Kas teedel on tasakaalusõidukid, kas see käitumine on kooskõlas seadustega?


Liiklusregulatsioonides on peamine vastutusala: jalakäijad, mootorsõidukid ja mootorsõidukid, kuid elektrilise tasakaalu motorollerid ei kuulu eespool nimetatud kolme kategooriasse.


"Erinevalt üldisest jalgratasist ei ole mõnel inimesel ühtegi gaasi ja pidurit, vaid need sõltuvad ainult ratta keha kallutamise juhist. Kui juht ei ole hea, siis on see kerge langeda. Teel sõites on kerge vaevu saada . Uskumatu. " Changsha linn Kaifu linnaosa liikluspolitsei politseiametnik Chhenshi linnapea hr Chen ütles, et kuigi turgude tasakaalusõidukite selge regulatiivne määratlus puudub, ei ole Changsha see sõnaselgelt keelanud, kuid selle tõttu rolleri kiirus, kiirustades kiirustades. On lihtne öelda, et elektri tasakaalu roller ei saa mööda sõidurajale siseneda.

Paari:Tulevased reisilaevad? Scooteri lõplik areng Järgmise:Üks kõige lootustandvamaid tööstusharusid Tasakaalustööstuse ratastööstus on endiselt ilusad