Olgu ALUCARDi tootja Teile lukustatava elektrisõiduki turg

- Jul 26, 2017-

 

Elektrisõidukite kiire arenguga ei suuda traditsioonilised kaubad kõiki kasutajaid rahuldada. Kuigi arukas volditav elektrisõiduk lahendab selle probleemi ideaalselt.

Investeerimisväljavaadete analüüs

1. Ökoloogiline elu on kõigile inimestele kasulik, igaüks tarbib kõige paremini tarbimist. Loomulikult tähendab LC (madal süsinikusisaldus) süsinikdioksiidiheite vähendamist. Arukas volditav sõiduk vastab inimeste vajadustele ja ei avalda keskkonnale halba mõju. Kujutlege, kuidas see turg on väljavaade!

 

2. Investeerimisvõime: 80 000 RMB ja kauplus 50 ruutmeetrit. alguses. Ja see võtab umbes 30 000-50 000 RMB rentimise ja poodide kaunistamiseks. Peale selle on vaja ka sõidukeid väärtusega 30 000 RMB. Selle kokkukäivate sõidukite turuhind jääb 2000-5000 RMB-st, mis tähendab, et kasum on umbes 35%. Omanik peaks tavapärase müügi jooksul teenima 10 000 krooni kuus.

 

Aruka volditavate sõidukite turu analüüs.

 

1. Viimastel aastatel on teed palju rohkem liikumas, kuna seal on rohkem autosid. Transpordivahendina pakuvad elektrisõidukite mugavus ja keskkonnasõbralikkus selle toote jaoks suuri turuvõimalusi.

 

2. Vastavalt andmetele müüdi elektrisõidukile 2004. aastal 5,5 miljonit tükki, samas kui nende andmete siseturul müüdi 122,774 miljoni kroonini.

 

3. Intelligentsiarengu ajastul pakub nutikas elektrisõiduk inimestele uut kogemust, on just see, et see toode on KOHE.

Kokkupandava sõiduki spetsifikatsiooni analüüs.

 

1. Arukas volditav elektrisõiduk sisaldab arukat operatsioonisüsteemi, mis sarnaneb arvuti CUP-ga, see aitab parandada töövõimet, samuti täiendavate seadmetega suhelda.

 

Mootorikontrolli kiirus on paranenud 30%, see tähendab, et käivitamine on stabiilsem, kasutajatel on sõidu ajal mugavam ja ohutum kogemus. Lisaks on ka vastupidavus olnud pikem.

2. Sõidukit saab lukustada / avada mobiiltelefoniga APP, see asendab traditsioonilisi võtmeid. Kasutajatel pole kunagi nii palju võtmeid, see on lihtsalt nii lihtne!

 

Kogu elektrilised osad on ühendatud ühes ICs, sõiduk ei saa töötada, kuni IC on lukustatud. Isegi mootorite asendamiseks ei saa sõidukit käivitada.
3. Sõidukit saab voldida ainult ühe käega, kogu volditud pikkus on vähem kui üks meeter.


Paari:Li-aku Uus elektrilise motorolleriga arendus Järgmise:CPSC ja Vecaro LifeStyle teatavad, et meenutada mõned Hiinas valmistatud kaubamärke