Lubja teatas meenutavad teatud elektriliste Motorollerite

- Nov 13, 2018-

Lubja teatas, et on meenutada mõned elektriliste Motorollerite ohu struktuurilise purunemise tõttu sõidu ajal.


Lime electric scooter.jpg


Lubja tuletab meelde mõned electric motorollerid toodetud Okai toote võimaliku kahjustuse tõttu


On arusaadav, et lubi on praegu uurib, kas tootja Okai poolt pakutavad tooted on ohus. Laimi ka recycle kõik Okai rolleritele. Praegu mõjutab see juhtum motorollerid on ajutiselt tundmatu.


Lubja masinaehitusinstituudi, kes palus oma nime mitte nimetada, ütles, et paar kuud tagasi, nad olid avastanud mõned mudelid lubi oli turvalisusele ohtu. Mõned inimesed vigastada, sest see oli ainult aja küsimus, kuid see ei tundu põhjustada laimi 's tähelepanu.


electric scooter malfunction.jpg


Varem masinaehitusinstituudi hoiatas mõnel pool laimi oli varjatud oht


Lubja ütles, et "Lubja alati paneb ohutus (ohutus on lubi on kõrgeim prioriteet) Esiteks", laimi kasutab teiste tarnijate kaupu kiiresti asendada meenutada Okai mudelid.


Peale lubja kinnitas elektriline Roller vaheaega, mis toimus paar nädalat tagasi, ütles lubi, sõidukite kahju põhjuseks on "korrata kuritarvitamise."


electric scooter fire.jpg


Varem lubi meenutada aku tulekahju tõttu mõned elektriliste Motorollerite


Just eelmisel kuul, laimi lihtsalt teatas meenutavad Segway Ninebot elektriline Roller põhjusel, et "Hõõguvad või mõnikord põlemasüttimise", lubi on ka teatanud, et ta kavatseb.

Paari:Ford Or omandab jagatud elektrimootoriteenuse osutaja Spin Järgmise:[Galerii] Cafe Fighter Concept Electric mootorratas, 55 miili võitleja