Lime taaskäivitab jagatud tõukerattaäri mitmetes linnades üle kogu maailma

- Apr 27, 2020-

Uue koronaviiruse ülemaailmne pandeemia on sundinud paljusid linnu välja kuulutama sotsiaalse võõrandumise ja kodu isoleerimise poliitika. Inimeste erilisel perioodil ohutu reisimise hõlbustamiseks otsustas Lime taasalustada tõukeratta rentimise äri paljudes maailma linnades ja muutis selle nime Lime Aidiks. Samal ajal võimaldas ettevõte tasuta juurdepääsu ka tervishoiutöötajatele ja korrakaitsetöötajatele, kes registreerusid juurdepääsu saamiseks 30 minuti jooksul.


lime scooter.jpg


Lime ütles oma avalduses, et mikrotranspordil on oluline roll inimeste sujuval teekonnal läbi linna. Ühekordse transpordina aitab see täita ühistranspordi spetsiaalsetel perioodidel tühjana.


Algselt avas ettevõte lubjaabi teenuseid sellistes linnades nagu Austin, Texas ja kavatseb järgmise paari nädala jooksul veelgi laieneda, luues samal ajal ametlikuma lokaalse koostöö rahvatervise ametnike, kogukonna organisatsioonide ja muude sidusrühmadega.


Samal ajal andis Lime Aid kliendile erinevaid ohutusnõuandeid, näiteks kontrollis, kas pidurid, pedaalid, elektrilülitid, tuled ja raam on heas töökorras.


Hügieenimeetmete osas soovitab Lime Aid kasutajatel ka pärast sihtkohta jõudmist hoida sotsiaalset kaugust (üksteisest vähemalt kuue jala kaugusel), kanda kindaid või kasutada üle 60 ° alkoholi desinfitseerimisvahendeid.


Paari:UK E-roller legaliseerimine: Kõik, mida pead teadma Järgmise:20 Aastaid, mil pole enam maastikku: Segway Electric Balance auto teatas tootmise peatamisest