Kohtume 127. veebikantoni messil

- Jun 12, 2020-

Cstar Canton Fair.jpg


Kallis


Arvestades ülemaailmset pandeemiat, toimub 127. kantonimess veebis 15. – 24. Juunil ööpäevaringselt (24 tundi) pakutavate toodete reklaamimise, sobitamise ja äriläbirääkimistega. See on meie jaoks praktiline ja uuenduslik samm.


Kutsume teid ja teie ettevõtte esindajaid siiralt jälgima meie otseülekannet 127. kantoni messil (veebis). Seekord kuvame oma vastvalminud elektrilisi tõukerattaid, e-jalgratast, mänguplaati, mängu rooli, mängude lisaseadmeid, KN95 maske ja infrapuna otsaesist termomeetrit. Meie boksi number on 12,1K09 ja 4,2K25-26.


127. veebikantoni messile registreerumise sammud on väga lihtsad! Kui pärast konto loomist sisestate ettevõtte ja isikliku teabe, saate vaadata eksponaate, vaadata otseülekannet ja alustada meiega kohest suhtlust.


--Registreeru link--


- Online kantoni messi sissepääsu link -


--C-Star link -


--C-Star kuumade näituste link -


--C-Star Live'i link--


Pls leiab meie näituse läbi otsisõnade „C-Star“, „12.1K09“, „4.2K25-26“, „C-Stari elektriline tõukeratas“, „C-Stari elektriline jalgratas“, „C-Stari mängupult“, „ C-Stari mänguratas ”,“ C-Stari lüliti lisatarvikud ”.


Don' ärge jätke avamata 15. juunit. Märkige oma kalender kuupäeva kuupäevaks kohe. Laske GG-l 39 nautida tõketeta tehingute tegemise kogemust.


Ootan teid Internetis.


Parimate soovidega

Paari:Ei Järgmise:Ettevõtte ümberpaigutamise teatis