Ei ole raske alustamine, staatori Roller Super tasakaalustada must tehnoloogia

- Oct 26, 2018-

Võrreldes Hiina populaarsed elektrijalgrattad, inimesed Euroopas ja Ameerika Ühendriikides on eriline meeltmööda elektriliste Motorollerite. Kuid neile, kes on sündinud väga halb tasakaal, see ei ole lihtne tõrjuda vabalt, nii, et mõned inimesed soovivad muuta elektriliste Motorollerite kavandamisel.


Stator scooter.jpg


Ameerika Nathan Allen ehitatud isetasakaalustuv elektriline roller, staatori. See toode tundub olevat palju suurem kui jagatud Roller laimi ja lind ja üldise konstruktsiooni ja ei ole üldse suurusjärgu võrra.


Stator.jpg


Vastu staatorit välisilme on täis sci-fi värvid on täiesti erinev traditsioonilise elektriliste Motorollerite ja on raske kirjeldada, millist Roller on.


Staatori on kolmefaasilise harjadeta tagumine rattarumm mootori võimsusega kuni 1 kW ja suurim kiirus 40 Km/h. staatori pakub vυimalusi aku 48V 10/20Ah (1,2 tundi kiirlaadimist ja 4 tundi standard maksustamise) ja maksimaalne reisilennu vahemikus 20Ah versioon on umbes 32 km kaugusel.


big wheel scooter.jpg


Autokere tugevuse tagamiseks kasutab staatori 4130 chrome-molübdeen terasest toru raami Maksimaalne kandevõime on 118 Kg. Ratta pidurid annavad piisavalt pidurdusjõudu ohutu sõidu tagamiseks.


Praegu selle toote valmistub ühisrahastuse ja lõplik hind ei ole veel teatanud.


Paari:Singapur käivitab juhita jagatud roller, et võib tulla teile automaatselt Järgmise:On see keelatud järgmise aasta aprillis? Kas te ikka vaja osta Electric Bike?