Vaatevälja vaatamine on blokeeritud. Tasakaalukas auto äkki näib olevat vigastatud.

- Jul 05, 2018-

Balance scooter traffic accident


2. juulil kell 11:25 Chongqing Jiulongpo linnaosa patrullide üksuse Shiqiaopu brigaad sai aru, et väike auto tabas Shimei Roadi 65. keskkooli sektsiooni tasakaalusõidukit. Tasakaaluõppuri juht oli vigastatud ja politsei sai politsei. Vahetult kiirustades stseeni.


Stseenis langes tasakaalu roller maha. Musta auto numbrimärk koputasin maha ja seiskus tee keskel. Tasakaaluõõnde juhi pea, jalad, käed ja keha olid vigastatud. Mõju oli õnnetuse toimumise ajal tugev. Õnneks ei põhjustatud tõsiseid vigastusi. Politsei küsis auto juhilt Zou't, kes ütles, et sõidab autot ühiskondliku garaa˛i vastaspoolelt, sest keskel oli parkla, blokeerides vasakpoolse esiserva. Ma ei leidnud alguses tasakaalu rollerit, ja tasakaalus roller äkki tõusis. See oli juba tabatud, kui ma avastasin. Luo Mou jõudis tasakaalusõidukisse, vaid 65. kohalt allamäge, sest see on allamäge, seega kiirus on kiirem ja Zou ei suutnud eelnevalt leida erakorralisi meetmeid. Seejärel andis politsei üle võõrutusjärgse brigaadi üleandmise ja õnnetuse käitlemisega.


Liikluskorraldaja tuletab käesolevaga enamikule sõiduõpetajatele meelde, et kui teeolukord on ebaselge, ärge libiseke autot, kiirust aeglustades, eelistades veidi kauem ootama, hoolikalt jälgida ja liikuda edasi. Mootorsõidukitele, mootorrattaga sõiduteele ja kõnniteedele ei tohi siseneda mittesõidukite, näiteks tasakaaluautode, motorollerite, rulluisud jne. Lisaks on tänavamoodul nagu Chongqing keerukam ja liikluse maht on suur. Eespool nimetatud mitteautosõidukite kasutamisel on raske raskust kaotada ja see on liiklusõnnetuste suhtes kalduv.

Paari:Üks kõige lootustandvamaid tööstusharusid Tasakaalustööstuse ratastööstus on endiselt ilusad Järgmise:Wild Kids sõidab kuumade ratastega teedel, politsei peatas koheselt varjatud ohud