Oktoobril 2018 C-star globaalne allikad Electronics Show keskmiseks

- Oct 20, 2018-

Globaalne allikad Electronics Show on maailma suurim elektroonika hanke sündmus! "Consumer Electronics Show" ja "Mobile Electronics Show", mis toimub AsiaWorld-Expo Hongkongis aprillis ja oktoobris igal aastal toimub enam kui 7500 kabiinid.


Nagu üks maailmatasemel näitused, see on ligi ostjaid kogu maailmast. Tarnijate ja brändi firmad Hiina ja Aasia näidata oma suurepäraseid tooteid sellel platvormil ja leida sobivaid partnereid.


Muidugi, C-täht ilmus näitusekeskus, nagu alati, vaatame seda koos.


Gamepad wholesale.jpg

ebike wholesale.jpg

where to get a electric scooter.jpg

buy electric scooter online.jpg

electric bicycle company.jpg

buy gamepad.jpg

Global Sources.jpg

gamepad goods.jpg


Autor jõudis näitus saidi teist korda. Läksime ümber stseeni, viimast korda, võrreldes paljud tooted leiti välimus ja mõned ettevõtete tehtud mikro-innovatsiooni algse toote struktuuri muutmiseks.


Mõistetakse, et mõned tootjad ütles, et näitus on head, enamik tootjaid ütles, et tulevik on segaduses, põhjuseks võib olla see et auto toodete tasakaalu viimastel aastatel, soojuse taandunud, väikesemahulise toodete soojust vähenenud; peale liiga vähe uuendusi, peatamise kingad on uuendus, kuid uus peab alati olema toote, kuid ajastus-i jooksul ei ole veel seal? Praegu puudub stiimul stimuleerida ostjatele; Lisaks on Hiina ja USA kaubanduse sõda, mis on suurem mõju Euroopa ja Ameerika turgudele eksportivad ettevõtted.


shared scooter.jpg


Sellel näitusel kõige populaarsem üks peaks olema ülemere jagatud Roller projekti, nii palju kabiinid müüvad motorollerid, on võimalusel?

Paari:C-star soovib teile uut uut aastat! Järgmise:C-star Global Sources Electronics Show I etapi ülevaade