Üks kõige lootustandvamaid tööstusharusid Tasakaalustööstuse ratastööstus on endiselt ilusad

- Jun 05, 2018-

Kuna Hiina majandus on jõudnud uuele normaalsele arengutasemele, milline tööstus hakkab 2017. aasta lõpuks edasi arenema ja riigi paljudes tööstusharudes areneb, on elektri tasakaalustusratas üks neist.


Cstar balance wheel


Tehnilise valdkonna analüüs


Kõigepealt tasakaalustab see toode, kuigi see on olnud rohkem kui kümme aastat, kuid mitmed praegu keerulistes autodes kasutatavad tehnoloogiad on väga uued, harjadeta mootorid, ühe süsteemiga siinuseadmete juhtimine ja tasakaalustusalgoritmid. Tehnoloogiat kasutatakse ka dronides ja robootika toodetel. Tulevikus rakendatakse neid tehnoloogiaid rohkematele toodetele ja valdkondadele ning jätkatakse uuendustegevust. Tööstusharu seisukohalt on minu arvates keerutatavad autod lihtsalt tasakaalustatud ratastoode. Tulevikus paljulub paljusid erinevaid tasakaalustatud ratast puudutavaid valdkondi:


1. Reisivahendid


Selliste probleemide seas nagu ressursside nappus, keskkonnareostus ja linnade ummikud on silmapiiril. Uue energiavarustuse transpordivahend on kahtlemata peamine trend ja lähiaastate suundumus. Suuremate inimeste poolt on vahetusvarras järk-järgult kasutusel lühikese ja väikesemahulise transpordivahendina. Jalakäijate, turgude laienemise ja valitsuse tähelepanu all lahendatakse järk-järgult tasakaaluarvestuse tee õigused ja ohutusküsimused, mida kõik hooldavad. Uute toodete populariseerimise protsess ei ole lihtne.


Cstar balance wheel


2. Meelelahutuslik meelelahutus


Enamik tasakaalusõidukeid, mis asuvad mänguasjana, on väliselt keeruliste autode tarbimise seisukohalt kõige eelistatavam meelelahutuslikel eesmärkidel, mis näitab, et toodet saab mitmekesistada. Tulevikus on tasakaalustatud ratastehnoloogiaga seotud mänguasjad.


3. Robot


Mõned brändiettevõtted on määratlenud roboti jaoks tasakaalusõiduki, integreerituna asjade Interneti kontseptsioonist, muutes selle intelligentsemaks ja seda saab rakendada kodus, arstiabis, sõjaväe-, pääste- ja muudes valdkondades. Tulevikus võib kõikjal näha erinevaid tasakaalustatud ratast.


Analüüs ettevõtte seisukohast


1. Toote kvaliteedi tähtsus


Hästi leida kaupu, ei pööra tähelepanu kvaliteedile, paljud pommirünnid šokeerisid maailma, surusid Hiina tootmist kallale, peaaegu hävitasid seda toodet. Välisriigi valitsuse suhtumine Amazoni meetmetest oli tööstuse inimeste jaoks oluline õppetund. Laske rohkem inimesi mõistma kvaliteedi tähtsust ja standardite olulisust. Paljud inimesed maksavad sel eesmärgil õppemaksu ja tulevad tulevikus ettevaatlikumad, ja kõik muutub üha tavalisemaks.


China balance wheel


2. Toote kasumi olulisus


Müügimaksetega seotud hinnarahvadega on ootamatult kõrged ebaõnnestumised ja vastuvõetamatu välismaailma müük põhjustanud paljusid inimesi meest kaotama ja oma sõdureid murda. Eakate võlts võistlus lõppes oma külalistega. Ettevõtted, kellel ei ole kasumit, ei kesta kaua. Tooted, mis ei ole kasumlikud, on petturitest. Lõpuks mõistab rohkem ettevõtteid kasumi olulisust ja mõtleb rohkem, kuidas tooteid kõrge hinnaga müüa.


3. Intellektuaalse omandi tähtsus


Pöörlev auto vahejuhtumi tõttu kannatasid kõik kõige enam patendi väljaandest, jättes peaaegu kõik ettevõtted väga passiivsesse riiki. Paljud inimesed pimestavad patendiomanike hullumeelsust pimesi. Nad ei tea, et peamine põhjus on nende nõrk intellektuaalomandi õigused.


See on teaduslik väärtus. Varem ei teadnud paljud inimesed brändi tähtsust, rääkimata intellektuaalse omandi patendi olulisusest. Patendid ei ole mitte ainult ettevõtte immateriaalne vara, vaid ka ettevõtte konkurentsivõimeline vahend. Veelgi olulisem on see, et see võib ka ettevõtte kasumit luua. Välisriikides on tulu, mille patendi ettevõtted igal aastal annavad, oluline osa ettevõtte kasumist.


Valitsuse suhtumise analüüs


Guangdongi provintsi tasakaalusõiduraja alliansi ettevalmistav töö on edenev ning alustatakse kolme piirkondliku standardi väljatöötamist sõidukite tasakaalustamiseks. Valitsuse tehnilised asutused ja kuulsad kaubamärgid, näiteks Guangdongi kvaliteedikontrolli instituut ja Shenzhen Standard Institute, arutlevad standardite, teedeõiguste ja patendiküsimuste üle. Varsti hakatakse kasutusele võtma tööstusstandardid, mis tähendab, et tööstusharu mittestandardne segiajamine on juba reguleeritud. Ettevõtted, kes ei järgi standardeid, karistatakse valitsuse poolt ja kaotatakse turg.

Paari:Kas Balance Scooter on mänguasja või sõiduk? Järgmise:Vaatevälja vaatamine on blokeeritud. Tasakaalukas auto äkki näib olevat vigastatud.