Talvel jalgrattaga sõitmine, hoia oma peaga sooja ja mitte hooletu

- Nov 08, 2018-

Electricbike helmet.jpg


Hiljuti on temperatuur tõusnud ja jalatsi sõites on kehatemperatuur oluliselt langenud. Ärge ignoreerige pead, kui olete soojas. Talvel talvel peate peavalu kergelt tekitamata, pöörates tähelepanu sellele, et peas on soe.


Hiljuti on Pekingi temperatuur langenud. Kui ma töötasin, kasutasin ma paksu puuvillast mantleid ja tihedaid kindaid ja kübaraid, kuid ma leidsin, et paljud elektrimootori kasutajad ei räägi ratsutamisel kübarat. Selline ratsutamine on väga lihtne põhjustada peavalu.


Selleks konsulteerime haigla neuroloogia osakonna direktoriga. Ta ütles: "Kuna elektriliste jalgrataste kiirus on kiire, eriti talvel, tungivad keha külmad tuuled. Külma stimulatsiooni korral põhjustab radiaalne arter ja selle oksad õhemaks. .


Kui röga saavutab maksimaalse taseme, muutub röga passiivseks laienemiseks ning verevoolu laienemise arteriaalsele seinale tekib arteriaalne viha, täidis, pulsatsioonitõus ja valulikud närvilõpmed, mis põhjustab peavalu. Seetõttu on väga oluline hoida oma peaga soe.


Veelgi enam, keskmise vanusega ja eakate inimeste jaoks, kes sõidavad elektriliste jalgratastega, eriti hilja sügisel ja talvel, on külmvool sageli ja surve on muutuv. Külm tuul võib põhjustada vasokonstriktsiooni ja vererõhku keskealiste ja eakate inimeste seas ning kapillaarid võivad samuti raskendada ja isegi põhjustada väikesi artereid jätkata röga. Insuldi esinemissagedus on oluliselt suurenenud.


Seega, kui sõidad talvel, peaksite rohkem tähelepanu pöörama, et hoida soojas. Talvel on elektrilised jalgrattad meile mugavamaks, kuid pöörame tähelepanu ka soojuse probleemile.

Paari:Elektrilise jalgratta vasturünnakute loendur lubage oma elektrilatturil mitte kaotada Järgmise:Uue siseriikliku standardiga on standardiseeritud juhtimine, elektriline jalgratta pedaalid paigaldada sunnitud