Sanya Railway Station kaatrid politsei tasakaalu ratas patrull esmakordselt

- Jan 09, 2019-

police balance wheel.jpg


Hiina, ajal uusaasta puhkus, Haikou raudtee avalik julgeoleku büroo Sanya raudteejaama vastu tasakaalu ratas patrull ennetamise ja tõrje režiimis. Sanya raudteejaamas patrull suurem tihedus ja patrullide tõhusust ja tagada reisijate ohutuse.


Aruannete kohaselt tavaline patrull personali Ringvaade samm, 20 000 sammust päevas, patrull töötajate füüsilist jõudu on ka omamoodi tarbimine, võistkonna liikmed astus tasakaalu auto, patrull kiiruse ja tiheduse tõus, mängijad võib olla rahulikum, võrreldes politsei patrull auto, see politsei tasakaalu ratas on väike, lihtne ja mugav kasutada eelised ja võib kergesti edastada isegi rahvarikkaid kohti. Seistes tasakaalu ratas patrulli, politsei võib ulatuda umbes 2 meetri kõrgusele, suhteliselt lai vaateväli, leida politsei ajas, kiiresti ja tõhusalt kiirustasid juhtumi käsitlemiseks.


Kasutamiseks ratta tasakaal tõhusalt kaitsta reisijaid tollimaksu liikmed peavad läbima spetsiaalsed harjutused meisterlikkust sõiduoskused, Kiire sõidu, seiskumiseni, S-kujuline sõidu tagamiseks. Politsei tasakaalu ratta maksimaalne kiirus võib ulatuda 20km/h ja normaalne patrull politsei oleks ainult 4 ~ 5km/h. See oluliselt säästab politsei kõrvaldamise aeg ja tõhustab patrull turvalisus. Kulus 5 – 6 minutit patrull üks kord, kuid nüüd see võtab ainult 1 minut laadida.

Paari:Enne müüki $ 30,000, Harley toob uusima elektrimootoriga CES Järgmise:Nutika tasakaalu rattamäära määr on ainult 50%. Kas Teie aruka tasakaalu ratas on probleem?