Smart Balance Scooter, mida te ei tunne neid mänge mängides

- Sep 21, 2017-

Tänapäeva maanteel on pikka aega olnud mitte ainult autosid, jalgrattaid, elektriautode ja muude traditsiooniliste transpordivahendite süsteemid, vaid ka keskkonnasõbralik olukord, liiklus ja liiklus, aeg-ajalt intelligentsed motorollerid, mootorrattad, Smart Balance Scooter ja muud näitajad. Aga kui te arvate, et Smart Balance Scooter reisib ainult sellist mängimist, siis olete vale!

Tegelikult on Smart Balance Scooter, kui arvate, et funktsioon on võimsam, tulge iseendaga.

Fitness fitness fitness

Kuigi Smart Balance Scooter ratsutamine vajab ainult kontrolli kehakaalu raskuskeskme üle, vaid sellepärast, et keha terviklikkuse säilitamiseks raskuskeskme sujuva haarde saavutamiseks on nii pikk sõit ikkagi hea treenimise efekt. Smart Balance Scooteri ratsutamine võib lõõgastuda lihaste õlad, selgroolülid ja muud osad ning nende seisund kergelt parandada; võib ka tarbida suuri kaloreid, 30 minutit otse edasi võib tarbida keskmiselt 285 kalorikaardit, kui S-kujuline kuhi umbes 30 minutit Keskmine kalorite tarbimine 900 kalorit - see võrdub tarbitud kalorit 1 tund.

Soovitatavad mudelid: Irvine'i ratas, väike jahtunud ruut või elamispind saab sõita.

Mängi koos mänguga

See on vanemate kohustus, kuid mitte kõik vanemad on rõõmsad nautima lapsevanemate aega, sest nad võivad valida vale lapsevanema projekti, vaid mängida lastega, mitte mängida lastega.

Mõned inimesed ütlevad, et auto tasakaal on noormeesi mänguasjad, kuid Smart Balance Scooter võib olla ka lapsevanemate ja laste tavaline mänguasjad.

Soovitatavad mudelid: Ai Erwei S8mini istub kahesuguse kasutusega balansseerimissõidukiga.

Selle põhjuseks on asjaolu, et seda on väga raske alustada, on tegelikult lapse tasakaal tasakaalu parem kui täiskasvanutel, kes suudavad tihtipeale selliste tekkivate toodete kasutamisel rohkem oskustööjõudu, kuid kuidas saate vanematega lapse esikülg Tagantjärele?

Ratsutamine S8mini, peate sõitma ainult sõitma, siis leiab algse Smart Balance Scooteri sõidu nii lihtsa ja see õppemudel vanematele ja lastele algajatele on turvalisem.

S8mini rehvid on spetsiaalselt kasutusel ka 8-tollises ringis, samas kui istme kõrgust saab reguleerida, nii et auto sobib ka vanematele sõitma, vaid ka lastele sõitmiseks.


Paari:Electric Balance Scooter On teatud turvariskid Järgmise:Ratsutamine Electric Balance Scooter tähelepanu bussi