Elektrilise eluea kiireloomulisuse lahendamine, elektriautode laadimine väldib neid 3 väikseid arusaamatusi

- Aug 24, 2018-

electric bike charge.jpg


Kõige olulisemaks igapäevaseks reisivahendiks on elektriautode ja elektriliste jalgrataste esmane valik. Muidugi, erinevate näitajate ja meetmete kasutuselevõtuga areneb ka elektrisõidukite tööstus standardimise suunas. Kuid aku kestvus on elektrisõidukite kasutajate südames endiselt valu. Seega on tänapäeval kõigile murettekitav teema, kuidas elektriautode aku pikemaks muutmine kestab kauem.


Kas soovite lahendada elektriautode "hädaolukorra"? Laadimisel peate vältima järgmisi väikeseid arusaamatusi.


Esiteks, kui lisavarustust, mida sageli tähelepanuta jäetakse, on elektrilise sõiduki laadija osa tegelikult kogu elektriautona eluea võtmekomponent. Pärast elektrisõiduki valimist, mis vastab spetsifikatsioonidele, tuleb elektrisõiduki laadimisel kasutada sobivat laadijat. Kui teie elektrilise auto aku tase langeb umbes 20% -ni, peate selle õigeaegselt laadima. Aku kahjustuste vältimiseks ärge kasutage praegu erinevaid laadijaid.


Veel üks tavaline vääritimõistmine on see, et elektrimootori laadimisel tuleb erilist tähelepanu pöörata laadimisajale. Mõni aeg tagasi, tänu kõrgel temperatuuril ilmale, toimusid mitmes kohas elektrisõidukite laadimisega põhjustatud paljud tulekahjud. Seega, kui laadimisaeg või laadimiskeskkond pole korralikult paigas, tekib suurt ohtu.


Seetõttu peaks tavaline elektrisõiduki laadimisaeg olema 8-10 tundi ja parim temperatuur on sobiv ventileeritavas ja jahedas 25 ° keskkonnas, vältides üleüldise ülelaadimise ja laadimise ohtlikku toimimist üleöö.


Muidugi on ikka veel valearusaam, st kui te ei vaja pikka aega elektriautot, peaksite elektriautomaatoreid laadima umbes 20 päeva, et vältida madalpinge salvestamist pikka aega, mis on mida me tihti nimetame "võlaks".


Seega, kas see on "ülelaadimine" või "ammendumine", põhjustab see elektriautomaadi aku märkimisväärset kahju ja kui ülaltoodud probleemid tekivad, põhjustab see elektrimootori aku pöördumatut kahjustamist mitte ainult kogu sõiduk. Natüürmort pole hea.

Paari:Kas elektriauto litsentsi siiski 100 jüaani? See raha ei lähe kaduma Järgmise:[Galerii] HOPE Concept Electric mootorratas sarnaneb Porsche 356-ga