Tänav Snap Artefaktik - elektri tasakaalus Roller

- Aug 28, 2017-

Kõige populaarsemaks tänavavõimaluste kultuuriks on nüüd see, et kasutage kaamerat, et saada moodsat elementi jalakäijate käes. Tänavapühkija mark ilusaks avastamaks ilu , huvi nende hoolika südamega ja mõnusate silmade paariga, nad armastavad aknakülastust, on hea nägemusega , nad reageerivad kiiresti ja lahkelt inimestele, kes reaalselt elavad!

Tänavakäepideme tõttu on eriline käitumine kaamera objekt - auto või isik, kes on liikumisrežiimis rohkem korda.Suurune nööpide marker peab peegeldama nii kiiresti, et see jääb inimese ja objektiga foto. Mõnikord peavad nad pärast filmiobjekti , ei pruugi olla mingit tulemust pärast veetma rohkem jõupingutusi või sain vaid udune pilt jalgsi kiiresti viia käed treemble.now, et see tõuseb Street lukk artefakti vahel vähem inimesi-elektrilise tasakaalu roller.  

Elektriline tasakaalusõiduk sobib inimese inseneriteabe detailse disainiga, lihtsalt juhile ja õppimisele, reisile kindlalt ja ka moodne lahe kuju, see on löönud tänava nööpide markeriks moesuundi keskel, mis muutus muuks silmadeks moes siseringiks, värvikas maailm ja mälestusi või isegi olla uus eesmärk teistega.

Elektriline tasakaalusõiduk, mis on ehitatud ülemaailmselt kõige arenenumatele intelligentsele süsteemikilbile , kasutage Space'i suhtumise juhtimise põhimõtet , fuzzy algoritmi , güroskoopide süsteemi jne.   tehnoloogia realiseerida enesebalansseerimine. Juhti rohkem lõõgastuda, et kontrollida tasakaalu rollerite kiirust ja suunda ainult muuta keha Kalluta suunda ja Nurka kergelt. Lihtsalt nagu juhtide idee, mis ei vaja rohkem tähelepanu tänava nööriprobleemide levikule.

  Elektrilises tasakaalusõidukis on väike maht , kerge kaal, saab vedada bussi , metrooga või muu liiklusmeetodiga ühega, kus sõidetakse läbi ja rahvahulk üldse satub. Algne imporditud liitiumpatarei tegi aku kauem kauemaks, kaugemale kui mõlemal jalal jalutatav "11-tee", võib minna kaugemale, näha rohkem linna dünaamikat , leida rohkem tänavavõtumaterjali ja luua rohkem tänavapuhastit.

Sõltuvalt jalutuskäigu asemel töötavast tööriistast, on elektriline roller esimene partner, kellel on järgmine kiirus ja väike kuju, mis on arvatavasti rahvarohke vabadusega. Usun, et see pakub mugavust tänava nööpide markeri jaoks, suurendades samal ajal nende kasti inspiratsiooni ja kirge, et armuda see .


Paari:Electric Skateboard Scooter räägib arendusprotsessist Järgmise:Balance Scooter: töö kavand, määratud juhi uus lemmik