Kohutav, vähe juhusliku elektrilised Bike aku plahvatab

- Oct 19, 2018-

Usun, et kõik on tuttav mobiiltelefoni kiireks laadimiseks, et sa tead, et mõned elektriautod toetab ka kiirlaadimist? Näiteks kiire laadimine 1 tunni ja aku elu kümneid kilomeetreid... Tegelikult kõik elektrisõidukid toetada kiireks laadimiseks. Kui see ei ole nõuetekohaselt korraldatud, võib 1 sekundi auto aku plahvatada.


Mis? Kiire tasuta teha ka aku plahvatada? See kõlab kohutav, kuid see on sageli nii. On selge, et ohtlike käitamist on, et paljud auto omanikud tahaks anda elektriauto halvem või laadija "kiire tasuta", et elektriauto saab laadida kiiresti ja 1 sekund.


Aga tegelikult see ei ole suur hüvitis ise elektriauto aku ja laadija. Tõsiselt, võib kahjustada sisemine ringkonnakohtu laadija/aku, tekitada rikkeid või isegi plahvatus laadimise ajal.


Electric bike explosion.jpg


Sest igaüks teab, et üks keskset osa elektriautod, elektrisõidukis laadijad tähtsust on alati kergesti kahe silma vahele jäänud. Räägitakse, et halvem laadija on esimene tapja elektriauto aku nii edasi laadija, kogemata, on mõeldamatu.


Lisaks paljud omanikud, kes soovivad teha elektrisõidukite laadimine kiirem, arvan, et elektrisõidukite link "kiiresti laadimisjaama." Nn kiire laadimisjaama kasutab kõrgepinge ja suure voolu impulsse elektriauto aku kiiresti teha valage maksimumvoolust suure võimu lühikese aja jooksul.


charging station.jpg


Üldine laadija kinnitamiseks


Kuid te ei tea, on see, et laadimise vool kiire laadimine, üldiselt jõuab jaama 10A, mis on 5 korda tavalise laadijaga laadimise voolu. Seetõttu on "Kiire laadimisjaama" kõrge praegune maksustamisel teatud kahju elektriauto aku.


Muidugi, see ei ole alarmeeriv, sest seal on midagi nagu "Kui kiiresti laadimise jaamad põhjustada aku plahvatuse". Niisiis, vajadus kiire laadimise võib mõista, kuid kui sa riski saada aku täis laetud, tuleb olla ettevaatlik.


Seega, kui me nõua jäävates igapäevaelu, peab jälgime rangelt tegutseda väljaspool igasuguseid "nähtamatu killers", mis põhjustavad elektriauto aku plahvatada ja süttida, tagamaks, et milleks auto või aku standardite sõiduki aku sobib pikka aega.

Paari:Uue siseriikliku standardiga on standardiseeritud juhtimine, elektriline jalgratta pedaalid paigaldada sunnitud Järgmise:Motorollerite ja elektriline tasakaalu rattad Beijing metroo võib trahvida kuni 1000 Yuan