C-täht ALIBABA PK tegevus

- Sep 28, 2016-

Et pLõunapäeva,Meie firmaC-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED võtab peale nimega SADA rühma lahing, mis korraldatud ALIBABA tegevusega.See tegevus on PK saavutamise oluline klientide äri ALIBABA Shenzhen Baoan piirkonnas ringi vahel. See tegevus on liider, väliskaubanduse müügist, ettevõtte tugiisiku rühma liituda arvesse kõnealusest tegevusest on lahing, liider mängib osa ülem ja toetaja osaleb aserahvakomissari müük mängida ning kommuteerimiseks. Seekord tegevus on August 26th25. September –th.


August 19th, 2016 meie ülemja kui NSVL võttis peale stardiabi koosolekul. Kohta August 23, korraldasime sisemiste koosolekute tähistada ja julgustada meie müük nende vastu võitlemiseks. August 25th, me kõik ühinenud ALIBABA täielikku käivitamist konverents. põnev muusika sattus meie kommuteerimiseks kohtumispaik ja mitusada inimest karjus ja lokkis lipu. See stseen oli väga tähelepanuväärne.

Meie kommuteerimiseks näitus:


Tegelikult,Me eit on kontseptsiooni ja PK pinge või konkurentsi enne täielikku käivitamist konverentsi ja me lihtsalt töötab ja uurib klientidele nagu tavaliselt. Siiski koos muu müük surveeesmärgid, igaühe karjuma, atmosfääri teiste usaldust, tõeliselt tundsime, et olime lahing kohe selle konverentsi. Selle lahingu esimesel päeval juht korraldatud tseremoonial pumbata meie müügiga. Et hommikul seisid teiste osakondade juhatajad sissepääs mõlemale poolele. Ja nad oma käed, et anda meie kommuteerimiseks võitlus ja elavdada neid pidevalt. Siis me moodustavad ringi ja iga osakonna juhataja nimetatakse deklaratsioon, nagu ma olen *** osakond, mul see kuu puhata ja proovige oma parima nr toetada meie kommuteerimiseks saavutada oma eesmärke. Meie kommuteerimiseks tehtud kohtuistungil toetust teistest väga moraalne näidata:Minu eesmärk on ***, ma püüan oma parima saavutamiseks!Kui ma kuulasin oma eesmärke, tundsin võidelda oma otsustavust, uskusin, et meil on meeskond täis võitlust mahuga, ja me võidame selle tegevusega. Iga C-STAR jootma on parim, arvatakse et saate oma saavutuste ja peate olema kangelane, kes saada miljon tulemusi! Kogu meie firma on nr selles kuus puhata ja proovige oma parima, toetab teid teie eesmärkidele! Tule, tule, tule!Paari:C-täht on siis kohtumist teiega 2016 HKTDC Järgmise:Funktsioonid auto tasakaal