The Generation After 00s, University Era, Balance Wheel sai koolivahendiks

- Sep 14, 2018-

University start.jpg


Kõik suuremad ülikoolid on alustanud kooli. Mis aasta pärast seda, kui "00s" kollektiivselt astus ülikooli, on need noored, kes on uuel sajandil kasvanud, valmistunud? Milline tarbimise kontseptsioon? Mis on kolledži karjääriplaan?


Tänapäeva mobiilarvutiga näo ülikoolist kuni ülikoolini on ülikooli esmaspäevade sisseseade ka sotsiaalse arengu muutuste peegeldus.


"Kui me läheme kooli, kuidas me saame mainida kahte suurt kasti ja millised on kerjused? Nüüd saavad lapsed kasutada neid lähitulevikus ja ülejäänu saab kätte toimetada." Tsinghua ülikooli päeval pahandas üks Jiangxi vanemad.


Kuigi seal on vähem luggages, on mõned huvitavad "seadmed". Lisaks tavapärasele rõivastele ja igapäevasele vajadusele ilmuvad ka oma kottides mõned perioodilised omadused.


GTX1080Ti.jpg


GTX1080Ti


Näiteks Suzhou'is tõi Zhou, kes sai Xi'an Jiaotong-Liverpooli ülikoolisse, "erineva" arvuti. "Kuna meie ehitusprofiilide professionaalsed joonistamisnõuded on suhteliselt suured, siis ma kogunesin spetsiaalselt lauaarvuti ja veetsin üle 20 000 jüaani. Nende hulgas on ka 1080Ti graafikakaart." Ta ütles, et see ei ole koolile mitte ainult kasulik, vaid ka tavaliselt mängib mänge. See ei jää kinni.


balance wheel.jpg


Alucardi tasakaaluketas


Li, kes sai sellel aastal Zhejiangi meedia ja kommunikatsiooni ülikooli ringhäälinguorganisatsiooni, võtsid vastu tasakaalu. Ta ütles, et Zhejiangi ülikooli meedia ja kommunikatsiooni ülikoolilinnak on väga suur ja jalgrattaid pole eriti mugav transportida, seega on sobiv valida selline tasakaalusõit.


Wang, keda võeti vastu Zhejiangi meedia ja kommunikatsiooni ülikoolis, valmistas ette täieliku "sõjalise väljaõppe ülikonna", kaasa arvatud mugavad spordisoolid, massaažikleebised, päikesekaitsekreem ja isegi nõelravi- ja massaažiseadmed. Ta ütles, et kuigi see on poiss, kipub ta ikka veel tulevasest sõjalist väljaõpet pisut kartma, nii et ta peab olema valmis ja valmis.


Liaon, Liaoningi ülikooli haldusosakonna esmaspäevane õpetaja, võttis pildi enda Idolist. Ta ütles ajakirjanikele, et kui neil on aega, saavad nad vaadata oma Idoli fotosid ja anda neile jõudu ja innustada end edasi liikuma.

Paari:Suur potentsiaal, teine elektriauto aku jõuab 2025. aastal 2,2 miljardi USA dollarini Järgmise:Näpunäiteid: kui kasutate Balance Scooter Products'it, siis kandke kaitseriietust.