Li-aku Uus elektrilise motorolleriga arendus

- Jul 24, 2017-

Elektrilukuga kasutatud liitiumpatare näib olevat uus arengusuund

Viimase kolme või nelja aasta jooksul on liitiumpatarei tuum tehnoloogia saanud suurepärase läbimurde hiljuti pärast jõupingutusi kodumaise liitiumpatarei ettevõtted. Kõik elektrirollerites kasutatud keskosad on realiseeritud lokaliseerimisega.

Kui ettevõte on lõpetanud elektrilise tasakaalu motorollerite häired tulevikus, siis on see innovatsioon tõenäoliselt kõige keskne osa - aku. Tänapäeval laialdaselt kasutatav liitiumpatarei tehnoloogia on kümme aastat seisnud. Kui elektrisisaldusega motorollerit saab laadida kolme kuu jooksul sadu kilomeetreid, kirjutab see kindlasti transpordi ajaloo uuesti.

Kui omame uut tehnikat ja head teenindust, siis me ei kaotata elektrisõidukitööstuses tulevikku. Elektrilise tasakaalu motorollerite tehnoloogia kipub intelligentsiaalselt, humaniseerima ja hõlbustama. Vastavalt viidates suurepärane välismaiste andmete ja aruannete praeguse tööstuse tuntud tehnoloogia vanem inimene, liitiumpatarei kui keskne osa elektripliit hoverboard hakanud uus arengusuund.

Modulaarne aku süsteem koosneb akurakust koosnevast akurakust. Seda saab rühmitada erineva suuruse ja jõudluse alusel, mis põhinevad inimeste nõudmisel. Aku moodulite või täpsemalt, tahvelarvuti aku võib sõltuvalt vajadustest olla erineva aku mahutavus, pinged ja suurused. Iga akupakendi rakkude arv ja pikkus võivad olla erinevad.

Aku moodul võib olla aku uus ja interaktiivne režiim. Seda aku saab kasutada autos ja kodus. Rekonstrueerimist ja ümberehitamist pole vaja.

Modulaarse aku tehnoloogia kasutamine on küpsenud tasakaalusõiduki valdkonnas. Elektrilaternatehnoloogiat kasutavad juba elektrimootorid. See suurendab oluliselt aku võimsust ja ka võimsuse suurendamist.

Võibolla oleme ajastu tunnistajad, selle aja jooksul hakkab energia taaskäivitama. Ja tulevased suured energiat pakkuvad patareid on pidevalt uuendatud algsest väikesest akust.

Aku on elektrisõiduki keskne osa, mis määrab otseselt vastupidavuse. Uue energia väljatöötamisel on aku tööstuse investeeringud üha suuremad. Järgnevatel aastatel hakkab aku tehnoloogia kiiresti arenema. Kasulik on ka elektri tasakaalu roller kui "nutikad pioneerid".


Paari:Miks me saame reisida sõiduautodele? Järgmise:Olgu ALUCARDi tootja Teile lukustatava elektrisõiduki turg