Mees kogub Balance Wheel eksporti, et sundida ja nõuda Shenzhen äriühing

- May 07, 2018-

balance wheel Assembly


Hr Mao ostis varuosade montaaži balansiratas ja eksportis selle välismaale. Tema tegevus tõi kaasa kollektiiviühingu Shenzhen vastuväite. Viimane uskus, et hr Mao rikkus ja kohtusse kaevanud. 20. aprilli hommikul avas Hefei Vahekohtu rahvakohus kohtuistungi Anhui Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilasvahelise kohtusaalis.


[Sue] arvab, et tasakaalu ratas rikub patendivolinikku ja lahutab kohtus


Tasakaalusõidukite tootja väitis, et patendiomanik oli leiutise patendi pealkiri "isetasakaalustusega kaherattaline elektrisõiduk". Patendi taotlus esitati 2011. aasta detsembris ja see anti luba mais 2015. See on õiguslikult kehtiv alates aastast. 2017. aasta augustis sai leiutaja patendiõigused.


Bilansiratturi ettevõte ütles, et pärast uurimist on kaubandusettevõte ja hr Mao ilma loata masstootmise, nende patentide õigusi rikkuvate toodete müügi. Shenzhen Toll on seotud Da Peng Hai'iga ja 158 rikkumisega seotud sõidukit peeti kinni 2017. aasta augustis.


Selleks, et tõestada teise tasakaalu rataste rikkumist, avas bilansiratta firma advokaat kohapeal kinni peetud bilansiratta. Advokaadid seisavad balansseeriva sõiduki pedaalides ja sõidavad ühel küljel, et illustreerida balansseeriva sõiduki ja nende patenteeritud toodete ühtsust: "Esimene ratas ja teine ratas on üksteisele sümmeetrilised, neil pole ühist. Telg saab pöörata esimene pedaal ühendub esimese rattaga ja teine pedaal ühendub teise rattaga; operaator seisab pedaalil ja muutub ratta raami kallutus edasi ja tagasi vastavalt pedaalide kaudu Kui kaks ratta kandjat on kallutatud edasi , juhtimissüsteem juhendab ratast ettepoole.Kui kaherattalised kandurid kallutavad tagasi, suunab juhtimissüsteem ratta tagasi. Kui kaks veoautot kallutatakse erinevate nurkade suunas, on nende kahe ratta kiirused erinevad. omakorda. "


Pärast operatsiooni tõi advokaat kruvikeerajat, et avada taskuraami kaane ja näidata sisemist struktuuri, mis näitab, et komponendi ehitus oli põhimõtteliselt sama, mis nende toodete puhul.


Sellest tulenevalt nõudis bilansireade äriühing, et kahest kostjalt tuleb koheselt peatada rikkuva toote tootmine ja müük ning hävitada rikkuvaid tooteid laos; majanduslike kahjude hüvitamise kulud ja õiguste kaitse kulud kokku 250 000 jüaani.


[vastus] "Teie koormus võib ka tasakaalustada meie ebaõnnestumist"


Kaupleja ja Mao Moou väitsid, et teise osapoole elektrisõidukid võivad nii inimesi vedada kui kaupu vedada, st nad suudavad tasakaalu saavutada kauba vedamisel ja nende tooteid saab kasutada ainult siis, kui inimesed pedaalidele astuvad. Ainult siis, kui jalakäija on kontrolli all, saab saavutada "dünaamilise stabiilsuse" või tasakaalu ning luua inimese ja masina integreeritud dünaamilise tasakaalusüsteemi. Kahe tehnilise lahenduse vahel on ilmne erinevus. Lisaks sellele puudub nende toodetel "rataste riiul" ja ainult jalgpedaalid ning nende konstruktsioonid on samuti erinevad. "Vastupidine toote esimene voor ja teine voor on üksteisest sõltumatult tasakaalus. Tõeline tähendus on see, et iga vooru raam vastab tasakaalus olevale juhtimissüsteemile ja iga süsteemiga kontrollitavate rattaraamide iseseisvad tasakaalustused "Kaks on ebaolulised," ütles kostja advokaat. Nende tehnilisel lahendusel on ainult ühtne eneses tasakaalustav kontrollisüsteem, nad ei suuda saavutada oma vastavate rataste või rataste iseseisvust, samuti ei suuda nad saavutada dünaamilist tasakaalu, kui keegi ei seisa nende peale.


Äriühing teatas ka, et toodet ei valmistanud tema ettevõte. Hr Mao usaldas äriühing tollideklaratsiooni äri tollile ja tollideklaratsiooniteenuse toiming ei olnud müügitegevus.


Kostja advokaat märkis, et juhtumiga seotud toodet koondas Mao, oste ja komponente ning et see kavatsetakse eksportida välisriikidesse. See ei olnud kaubandusettevõtte toodang ja müük ning summa oli väike. Mis puudutab asjaolu, et juhtumit käsitles rikkumine, siis kohus ei kuulutanud seda kohtusse. Mõlemad pooled teatasid, et nad on valmis vahendama.

Paari:Tasakaalu ratas ei ole võõras. Kas te võite kunagi näha tasakaalu ratast, mis võib lennata? Järgmise:San Francisco andis välja tasakaalukogumissõiduki, mis lubab kuni 2500 sõidukit