Riigi brändi kava kahtlustatakse ebaseadusliku reklaami, elektrilised Bike brändi kannatab

- Jan 18, 2019-

CCTV National Brand Project.jpg


Hiina, enamik "CCTV riigi brändi projekti" sõbrad võivad kuulnud seda. Elektrilised bike brändi riigi brändi projekti on valitud kolmel järjestikusel aastal. Sel aastal valiti uue riigi brändi projekti. Seni on kaks marki valitud elektriline jalgratta tööstus.


Siiski riigi halduse turgudel on hiljuti rääkinud CCTV riigi brändi projekti oodatavate reklaami rikkumised.


"Reklaam seadus" sätestab selgelt, et on keelatud kasutada riigi ja reklaamis "riiklikul tasandil" ja "riigi brändi projekti" tegelikult saavutab eesmärk "riiklikul tasandil" enesereklaamile, mis on lihtne tekitada tarbijad valesti mõista. , tekitab ebaausat konkurentsi.


Samal ajal riigi halduse turgudel on kirjutatud selle WeChat avaliku järgmist "meedia kasutab riigi brändi müüa reklaami ressursse, tegelevad äri-turundus, ettevõtte kunstlikult jagada kolmeks või kuueks, jne., häireid turul Konkurentsimääruse. Meedia usaldust saab avaldatav riigi brändi äriühingute puhul. Nn riigi brändi kasutatakse tihti oluline alus ettevõtte toodete, mis eksitab oluliselt tarbimise ja tõsiselt rikub tarbijate huve ja seaduslikke õigusi. Eelkõige nn "kaubamärkide eelistamine" individuaalne toote maksmiseks lisamine põhjustas laialt levinud kahtluste ühiskonnas. Meedia kasutab nime riigi tagada ettevõtete toetust ja avaldada ebaseaduslikku reklaame, mis lõppkokkuvõttes kahjustab nende usaldusväärsust."


Tegelikult, see on alati esile toodud et "CCTV riigi brändi projekti" on puhtalt äriline käitumine.


See juhtum võib olla suur mõju brändi edendamise strateegia kogu elektrilised bike tootmisharu mõneks ajaks.

Paari:Pardamootorid käivitab elektriline Roller vahetatav aku Järgmise:India jagatud elektriline rollerifirma saab 100 miljonit dollarit finantseerimisel Uber valmistab 2019. aastal jagatud projektidele 1 miljardit dollarit