Uued reeglid elektriliste tõukerataste sõitmiseks Londoni teedel

- Jul 07, 2020-

Electric scooters.jpg


Tõenäoliselt on enamus londonlasi kogenud inimesi, kes neist mööda elektriliste tõukerataste abil mööda hiilivad.


Olgu see parkides, teedel või kõnniteedel, võib see tunduda ahvatlev, kui veider viis reisimiseks, kuid see on Ühendkuningriigis alati olnud ebaseaduslik.


Kuid paljudes Euroopa linnades leitakse e-motorollerite rentimist tavaliselt sellistelt ettevõtetelt nagu Lime, kes juhivad e-jalgratta rentimise skeemi Londonis, aga ka teistelt, näiteks Tier ja Voi. Lindude tõukerattaid saab tegelikult rentida Stratfordi olümpiapargis.


Tõukerattad, mis võivad saavutada märkimisväärset kiirust, võiksid siiski olla viisid inimeste autodest välja pääsemiseks, aidates samal ajal vähendada ühistranspordi koormust, kuna koronaviiruse pandeemia viibib.


Kuna taastuvenergia mängib elektrienergia tootmises jätkuvalt suuremat rolli, on motorollerid autodele vähem süsihappegaasiheiteid tekitav alternatiiv ja vabastavad ruumi üksikute pendelrändajate kasutatavatel teedel.


Seadmete ohutuse pärast tekivad probleemid pärast kõrgetasemelisi juhtumeid, sealhulgas telesaatejuhi ja YouTuber Emily Hartridge'i surm eelmise aasta juulis pärast seda, kui roller, mille ta sõitis, kukkus Battersea ringteel otsa veoautoga.


Ligi aasta tagasi palus Londoni transport valitsusel kiirendada elektriliste tõukerataste ülevaatamist, et need saaks heaks kiita Londoni&maanteedel kasutamiseks.


Electric scooters.jpg


Ühistranspordi survet silmas pidades astus valitsus suure sammu motorollerite legaliseerimiseks, lubades alates laupäevast ( 4) juulini Middlesborough'is üüride katsetusi.


Valitsuse sõnul on katsete vastu huvi üles näidanud ka rohkem kui viis muud nõukogu ja TfL on varem öelnud, et ta soovib aidata kujundada riiklikku ohutusstandardite poliitikat.


Seadust on muudetud, kuid ainult üüride jaoks - see tähendab, et need, kes Londonis e-tõukerattaga sõidavad, kas teedel või kõnniteedel, rikuvad endiselt seadust.


Politseil on lubatud teie roller konfiskeerida, kui teid tabatakse, samuti trahv kohapeal ja juhiloa lisamine kuni kuus punkti.


Poodidel, sealhulgas jaemüügi hiiglastel, näiteks Halfordsil, on aga lubatud neid Ühendkuningriigis müüa, kuna neid on seaduslik kasutada eramaal.


Ainult üüride lubamine on praegusel ajal õigustatud madala kvaliteediga ja ohtlike seadmete üleujutuse ärahoidmisest. Tõukeratta rentimise nõuded tähendavad ka seda, et vajate vähemalt ajutist juhiluba või mopeediluba.


Transpordisekretär Grant Shapps ütles alamkojale, et valitsus pidi nõudma litsentsi, kuna 19 sajandil kehtis seadus, mis keelas jalg- või jalgrattateedel mehaaniliselt liikuvad sõidukid.


Motorollerite maksimaalne kiirus on samuti piiratud 15. 5 km / h, vastavalt elektrilistele jalgratastele seatud piirangutele. Kiivreid ei nõuta seadusega selles etapis.

Paari:Elektriratta kiirus ei vasta standardile! Seekord pole see ainult kasutajad Järgmise:Kuidas on kiivri poliitika nüüd? Jiangsu inimestel on teile midagi öelda