2017. aasta sügisese elektroonilise messi avamine

- Oct 11, 2017-

täna Aasia maailm -Expo Hongkongis avati suurim elektrooniliste toodete ostmise sündmus "Global Resources Electronics show". Sel ajahetkel on kaks näitust ja see sisaldab ka elektroonilisi telesaateid ja mobiilset elektroonikat. näitus näitab peamiselt uuenduslike toodete ja tehnoloogiate kiiret väljaarendamist.

Esimene näitus toimus oktoobris 10,2017-oktoober 14, kus näidati näitusel ka koduelektroonika, välised elektroonikaseadmed, elektroonilised automaadid, arvutid, välisseadmed, VR tooted, mängutooted, elektroonilised tarvikud ja nutikad elustiilid. seadke uued tooted vabastades ala ja toodete kogemusi ala, mis näitab peamiselt kiiresti arenevaid uuenduslikke tooteid ja tehnoloogia meie tööstuses.

oleme pühendunud innovatiivse tehnoloogia arendamisele ja edendamisele ning selle sektori kõige uuemate ja uuenduslikumate toodete näitamisele. Inimressursi elektrooniline näitus on alati tähtis platvorm, kus saab edastada uusimat tehnoloogiat ja mõistet nende spetsialistide seas, ütles president, kes vastutab inimressursside elektroonilise meeskonna eest.

Selle näitusel osalevad C-Star industrial limited, tugevate ja jõuliste äriühingutega, nende peamised tooted nagu elektrooniline tasakaalusõrestik, elektrirattalaarmatuur, mängukellad ja VR-klaasid.

Meie boksi number on 6R31, oodake meie partnereid meie näituse nõu ja kogemuste osas väga hästi ning tutvuge meie boksi stiiliga.


Paari:Electric Balance Scooter, et pakkuda rohkem tegelikku hinda Järgmise:Tulevik, minu jaoks: elektrisalvete roller