Nutika tasakaalu rattamäära määr on ainult 50%. Kas Teie aruka tasakaalu ratas on probleem?

- Dec 21, 2018-

balance wheel check.jpg


2018. aasta kolmandas kvartalis korraldas Jiangsu provintsi turujärelevalve büroo 37 tootekategooria kvaliteeti kuues kategoorias, sealhulgas igapäevaseks kasutuseks ja tekstiiliks, elektroonikaseadmeteks, kergetööstustoodeteks, ehitus- ja siseviimistlusmaterjalideks, masinateks ja turvatoodeteks, elektri- ja materjalide tooted. Järelevalve kohapealsed kontrollid. Nende hulgas oli igapäevase kasutuse ja tekstiili kvalifitseeritud määr 93,5%. Kohapealse kontrolli käigus oli üliõpilaste vormiriietuse määr 93,8%. Õpilaste sõjalise väljaõppe vormiriietus. Läbivusmäär oli 96,4%. Üliõpilaskorterite voodipesu ülekandemäär oli 97,3%.


Koolitarvete nagu tahke liim, kustutuskumm ja modifitseeritud tooted läbisid 87,7%. Kohapealse kontrolli läbimise määr oli 64,6%. Elektrooniliste seadmete läbilaskevõime oli 87% ja vedelkristallekraanide läbilaskevõime oli 89,3%. Kodumajapidamises kasutatavate külmikute arv on 80,8%.


Kergete tööstustoodete läbilaskevõime oli 94,8%. E-bike läbimise määr oli 99,3%. Smart Balance'i ratta läbilaskevõime on 50%. Kvalifitseerimata esemed valiti kiiruse kaitseks, madala võimsuse kaitseks, kalle võimsuse ja kaitse ning laadimisluku jaoks. Seal oli 5 kiiruse ületamise kiirust, 4 väikese võimsusega kaitse partiid ja 4 tootepartiid. Võimsus ja kaitse, 7 partii laadimisluku üksused olid kvalifitseerimata.

Paari:Sanya Railway Station kaatrid politsei tasakaalu ratas patrull esmakordselt Järgmise:Kuidas juhtida elektrilisi motorollereid linnades