Electric Balance Scooter kolme struktuurne mõju

- Jun 02, 2017-

Electric Balance Scooter auto odav, väga säästab energiat, laadib 6 tundi elektrienergiat üle 20 kilomeetri, kuni 32 tunnise kiirusega, mis iga vanuse (üle 12-aastased) sõbrad on kindlasti väga sobiv valik; Võrreldes elektrilise jalgrattaga on see välimuselt ilus ja hõlpsasti kasutatav, kuid ka seetõttu, et istekoha raskuskese on madal, sõites turvalisemaks. Seetõttu on Electric Balance Scooter olnud väga populaarne välisriikides, viimastel aastatel hakkas ilmuma riigis. Eeldatakse, et lähitulevikus muutub Electric Balance Scooter populaarseks trendiks ja ta suudab energiasäästu trendi välja tuua.

Esiteks, juhtraami kõrgus natuke madalamaks rinnakorviga, mis aitab haarata, ei aita kaasa juhtraua juhtimist, liiga vähe, et seda kasutada, tunnete end väsinud. Tavaliselt liigub juhtraud ja keha vertikaalsuunas ainult nurgal, kui käepideme keerata ainult siis, kui juhtraua pöörata alati vasakule või pöörata paremale, sõidab auto ringis suunas, mida on lihtne maadelda. Muidugi on ratta suurusega lihtne kukkuda, materjalide kasutamine on seotud ka rattaga ja materjal on pehme, seda suurem on puhvri roll, tekkinud väike kraavi või ebaühtlane liiklusohutus.

Teiseks, enne õppimist on kõige parem kogemus ratastega kolmerattalist mootorsõidukit, mida on lihtne käsitseda, et juhtida auto juhtimist; täiskasvanutele mõeldud Electric Balance Scooter, saab jalgratas kiiresti takso meetodit mõista, aitab sõita kahe rattaga. Bike.

Electric Balance Scooter, millel on kolm peamist strukturaalset mõju:

1. Pedaal jõu tugevust ja suunda. Põletamine lisaks jõule võib kiirust kiiremini muuta, on ka jõu suund väga oluline, jõu suund paremal. Sinu võimu maksimaalsele tasemele, et teha tööd.

2. Mida sujuvam tee ja tee sujuvad. On, et te ei tunne teed, kardad rataste külge kinni jäävat. Ma kardan oma südant. Nii et ärge lisage kiirust. See kontrollib teed eelnevalt.

3. Laagrid, laagrid muutuvad kiireks, paindlikuks, rattad kiireks ja kiireks.


Paari:Seal on palju liike Electric Balance Scooter Hinnad Järgmise:Nutikas tasakaalu ratas on ruumi kasvuks tulevikus