Sõbrapäev tuleb jälle! Ei saa olla mingit Lovers! Ei ole kingitused!

- Aug 16, 2018-

Mis? Sõbrapäev on tulemas jälle?


Chinese Valentine's Day.jpg


Olete näinud "Nutt jalgratta naerma BMW" lõik praegu, ükskõik, kui isik, kes istuvad pigem BMW auto nutt, mis juhtus lõpuks, hommikul ja õhtul peaks praeguse liiklusummiku, Ära nuta. Niisiis, vaadates Hiina Valentine päev tulla, kui te ei ole mõelnud saates TA kingituse, mis saab "naerma", ei oma tähtsust, sest nüüd parem valik kui "BMW nutt" liiklus moosid, st smile reisimine jalgrattaid.


Nii et siin me tutvustada teile selleAlucard CS-P01 elektrilised bike.


where to buy a electric bike at.jpg


↑For video tutvustus, klõpsake selle picture.↑


CS-P01 elektrilised bike on moes ja armas, suure väärtusega ja lihtne disain on väga sobilik tüdruk osta reisi, bike on valgus-12KG, tüdruk saab kergesti tõsta, redel ei pruugi karta, piisavalt väike, et auto pagasiruumi paigutada , sobiva reisi kasutamine, sisseehitatud laadimise liides, sobib mobiiltelefonid ja muu varustus, mugav iste disain, tulede tagalaternaid kell öö escort, varustatud aku nominaalne täitekogus 5.2Ah, 36V Liitium aku pikk aku tööaeg 20-50km, turvaliselt ja mugavalt kvaliteet on tagatud.


Tõepoolest, tänapäeva elektrilised autod/electric jalgrattad on juba muutunud meie igapäevane reisi esimene valik. Kas see on sõitmisest, reisil, shopping või kaubanduskeskused, on praktiline ja mugav valida sõidukite transport. Sellest tulenevalt muutunud elektrisõidukite rohkem roheline ja keskkonnasõbralik viis eri tarbijarühmade linna survel tihe liiklus.


traffic jam.jpg


Suuremates linnades tõsiseid ummikuid toonud palju vaeva tõepoolest kõigile. Eriti Ümbruskonnas "Viimane miil" lahendus, erinevate elektriliste sõidukite/electric jalgrattad on hästi kajastuvad, kas nad on õpilased. Sõprade ja kontoriametnikud suurte kohaletoimetamise teenuse rühmad, kui valite elektrijalgrattad, mis vastavad siseriiklikele standarditele, saate kõndida läbi mootor sõiduki sõiduraja vältida ummikuid ja reisi tõhusus on suurem.


Seega, siin, saate mõned elektriautod, suure võimsusega, suure mootori võimsus ja kiirus. Loomulikult tuleb tagada toodete kvaliteedi ja elektrisõidukite ohutus peaks olema esimene valik.

Paari:C-star käivitab loengu alane haridus saavutada tervishoiu parandamine Järgmise:C-Star korraldas esimese välise arendustegevuse ja kaheksanda õnneliku punkti konverentsi 2018. aastal